Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nehezen jön el a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nehezen jön el a lány a randira, de nem utasít vissza, csak húzza, akkor nagy esély van rá, hogy komolyan veszi, amikor végleg eljön?

Figyelt kérdés
Tehát ha ennyi ideig készült rá, utána nyugodtan megcsókolhatom pl?
2010. júl. 21. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy azért húzta,mert tényleg készült rá,vagy csak nem mert nemet mondani,nehogy megbántson?
2010. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nehezen jon el, konnyen megy el... :D
2010. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért húzza a randit mert nem akar veled talizni,lehet hogy nem tetszel neki.

én is ezt szoktam ilyenkor csinálni:D aztán egy idő után mondom az illetőnek hogy inkább csak barátok legyünk

:D

2010. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindig mondja, hogy mikor ér majd rá. leszögezi, hogy akkor majd elmegyünk. határozott. most is az van, hogy várjak jövőhétig, mert ezt beszéltük meg, nem érti mit problémázok.
2010. júl. 21. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj önbizalomhiányban szenved. Nem akar tőled semmit, de jólesik neki, hogy körülugrálod. Időnként ránt egyet a gyeplőn, hogy nehogy feladd, és másfelé keress. Ha valakivel valóban találkozni akarunk, akkor szakítunk rá időt. Ha kell, lógunk az óráról.
2010. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"""""""Szerintem a csaj önbizalomhiányban szenved. Nem akar tőled semmit, de jólesik neki, hogy körülugrálod. Időnként ránt egyet a gyeplőn, hogy nehogy feladd, és másfelé keress. Ha valakivel valóban találkozni akarunk, akkor szakítunk rá időt. Ha kell, lógunk az óráról.""""""



Nah igen. Ez a helyes válasz szerintem is!!! Tudom tapasztaltam!!! 20 vagyok és fiu. Rengetegszer ewlátszották már velem neten megismert csajok ezt. És tényleg igy van. Éppen csak azért talizik veled mert nincs más aki lefoglalja de nem jókedvéből lát téged. Csak unatkozik és ennyi slussz. Max 2 hetes kapcsolat lesz ebből.....


20/F

2010. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha valakivel valóban találkozni akarunk, akkor szakítunk rá időt."


pontosan így van, van egy lány, iszonyatosan elfoglalt, jól ismerem, egyik legjobb barátom (nem is tudok rá másképp nézni, pedig nagyon jól néz ki) és ő bizonyította ezt nekem: amire akarunk, arra van időnk.

2010. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!