Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmes lettem egy fiúba , nem telik el úgy nap , hogy ne gondolnék rá, de most ez lényegtelen.

Sajnos aránylag keveset találkozunk , két hetente egy nap , akkor is munkahelyen. Nagyon jól megértjük egymást , folyton viccelődünk , szivatjuk a másikat. Már volt , hogy a munkahelyen mondták , hogy összeillünk és , hogy járnunk kéne ....

Volt mikor olyan közel jött , hogy meg tudodd volna csókolni, a buszon félig "átkarolt" , meg ehhez hasonló dolgok.

Szerintetek tetszek neki ? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat

Ő17 , én 16



2014. dec. 21. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha, pont én vagyok az :)
2014. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze , jó is lenne ilyen egyszerűen a tudtára adni , hogy tetszik :D
2014. dec. 21. 18:53
 3/8 anonim válasza:
Talán...a legjobb ha megkérdezed vagy bevallod neki.Velem is történt egy ilyen és én bevallottam neki.Pár nappal később ő is bevallotta.
2014. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de én nem merem bevallani neki , elég szégyenlős vagyok
2014. dec. 21. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évesen munkahely?
2014. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gyakorlat miatt
2014. dec. 21. 19:00
 7/8 anonim válasza:
próbálj meg vele beszélgetni a munkahelyen kívül is, akár hozd fel, hogy elmehetnétek egyszer valahova. Ez még nem randi, csak egy baráti összejövetel, ha többet beszélgettek, kommunikáltok a megszokottnál, akkor előbb-utóbb kiderül, és te is biztos lehetsz abban, amit ő érez. :)
2014. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :)
2014. dec. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!