Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik járássegítőt ajánlanáto...

Melyik járássegítőt ajánlanátok? Milyen márkát, ami stabil és magasabb babának is jó? Chicco tilli-toli? Egyáltalán hasznos a járássegítő? Vagy azzal is gond van, mint a bébikomppal?

Figyelt kérdés
10 hónapos, éppen csak kapaszkodva lépeget kislányomnak venném.
2011. márc. 2. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

-egyiket se ha van bútorotok amellet is ellépeget

-szerintem nem hasznos.

-bébikompunk se volt

2011. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki mit érez hasznosnak!

Én kompot sem vettem,mert szerintem nem jó.Így vagyok a járássegítővel is.Bár játszani lehet hogy jó a babának.9,5 hónaposan elindult,így még jobban örülök,hogy nem vettem ilyeneket a lányomnak.

De ahogy te gondolod és érzed!

2011. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk sem volt bébikompunk, de járássegítőnk igen, két féle is, egy Tesco-s és bátran állítom, hogy soha semmi gond nem volt vele, és egy Fisher Price kockafaló viziló, aminek fel lehet hajtani a támláját, és szerintem csudi jó mindkettő, imádta mindegyiket és még most is játszik velük pedig már 2 éves elmúlt.
2011. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Kaptunk egy Tescost, de a lányomnak az nagyon alacsony.:( A játszótéren megragadott egy játék babakocsit és határozottan, ügyesen sietett.:) Csak az meg nem eléggé stabil, könnyen felbillen. Szabadtérre gondoltam. A lakásban nincs sok hely:(, levegőzni meg kell és már unalmas neki csak ülni a babakocsiban.
2011. márc. 2. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy játékasztalra ruháztam be (Chicco)aminek az egyik oldalán mindenféle kütyü van és vonat,a másik felén pedig építeni lehet.Igaz használtan vettem,de mindkét gyerekem imádja/imádta.Az egyik legjobb beruházás volt ez a játék.Amikor ezt vettem akkor én is járássegítőn gondolkoztam,de ezt praktikusabbnak találtam,mert még a 2,5 éves is épít rajta.Ja és nagyon stabil,nem dől el.

találtam egy ugyanolyat a teszveszen: [link]

2011. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Csak a mienk nem hiányos!
2011. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!