Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a véreredményemet?...

Megnéznétek a véreredményemet? Miről árulkodnak az értékek? A TSH nagy gond, hogy picit magasabb, mert a FT3 és a FT4 jó.

Figyelt kérdés

TSH: 5,095mIU/l---4,78-ig jó a tartomány

FT3: 15,80pmol/l

FT4: 4,64pmol/l

Tesztoszteron: <0,69nmol/l

FSH:2,4mIU/ml

LH: 4,2mIU/ml

Ösztradiol: 551pmol/l

Prolaktin: 371mIu/l

Progeszteron: 25,20 nmol/l

A ciklusom 22. napján voltam vérvételen


2011. febr. 17. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem elég nehezet kértél, mert az adott labor küszöbértékei ill az orvosod véleménye lehet mérvadó. Nekem pl csináltak 3. napon hormonvizsgálatot, és némileg eltért a labor által megadott küszöbérték attól, amit pl a neten találtam ( [link] Aztán hagytam is annyiban, de természetesen az orvosomat kikérdeztem.
2011. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Tsh magas kicsit. Igaz nem sokkal, de nem kedvez a teherbeeséshez.

Keress meg egy endokrinológust.:)

2011. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de megkérdezhetem, hogy mennyi idő alatt lesz meg az eredmény?

Írtam ki kérdést, de nem kaptam rá választ. :(

2011. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A 25-ös progeszteron azt mondja, volt peteérésed, viszont a TSH-d nem picit, hanem nagyon magas, babásodáshoz 2 alatt kell lennie, de az 1 körüli érték az ideális. Alulműködik a pajzsmirigyed. Elvileg kapsz rá gyógyszert, és rendben lesz. :-)

A többi értékhez nem tudok hozzászólni.

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor holnap majd biztosan ír fel valamit a nőgyógyász. Az eredményem nap alatt lett kész, úgy hogy pénteken vették le és hétfőre lett meg. Csak azért mentem érte ma mert azt mondták csütörtökre biztosan kész lesz és nem akartam 2X menni.
2011. febr. 17. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2011. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!