Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú nagyon helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú nagyon helyes, vonzó jelenség de hagyja össze nőni a szemöldökét, hogy tapintsak rá finoman, h kiszedhetné?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 19:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csajok szerint ez gáz?
2014. dec. 22. 19:51
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha rá tudod venni, nincs esélyed nála, mert homár.
2014. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De miért homár? nagyon gagyin néz ki ha valakinek összenő..
2014. dec. 22. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Hetero férfi nem szedi a szemöldökét, nem festi a haját és nem hord rózsaszínt.
2014. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
attól hogy nem szedi, még azt a részt kiszedheti mert nagyon igénytelen dolog.
2014. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 4


Ja te félre értettél.

Én a masculin férfiakhoz vonzódom nem az ilyen páwa ,divat, szőrtelenített, metro szexuálisokhoz.

A kérdésben lévő ember is zömökebb, trimmelt, szakállas férfi.

Engem egyedül az szokott zavarni ha valakinek nagyon sűrű a szemöldöke és összenő.

2014. dec. 22. 20:14
 7/12 anonim válasza:
81%
Szedd ki neki Te. Kerülj vele olyan helyzetbe és mondd meg neki, hogy ráigazítasz, úgy jobban fog kinézni. Ha vonakodna, tarthatja a tükröt is magának :)
2014. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mennyire tetszik aztán pedig azt, hogy Fernando Alonso nem igazán a zsánered.
2014. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Mond meg neki. Sőt, azt is mondhatod, hogy a masculin jelszó mögé bújtatott igénytelenség a 8O-as években véget ért. Kérdezem a masculin férfiak a hónaljukat sem borotválják? Hagyják, hogy jól érezhető legyen az ecetszagú férfiasságuk? Mond meg neki. Ha megsértődik rajta, lépj tovább, mert mikor komolyra fordul, lent is egy hatalmas bepállott dzsungelt fogsz találni.
2014. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Én szedem a szemöldökömet, tépem az orrszőrömet, borotválom a hónaljamat/zacsimat, és köszönöm szépen, 100%-osan férfi vagyok (a feleségem szerint néha túlságosan is).
2014. dec. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!