Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik tényleg a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg a vékony lányokat szeretik? A telt lányoknak nincs esélye helyes fiúkra?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A teltebbeknek is van esélyük, feltéve, ha nem így néznek ki. [link]

Mondjuk valakinek ilyen elefántfétise van...

2014. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Még szép. Senki nem szereti a disznókat. röf röf röf
2014. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

Van esélyed, ha csak egy kicsit molett vagy az még belefér.De ne legyenek túl vastagok a lábaid(bocs).

Tegyél magadért, diéta, sport, de nem koplalás.

Sajnos ilyen a mai világ megfelelési kényszer van, én pl. iszonyatosan edzek.Nyáron kocka hasat szeretnék szép mellizmokkal :) Szeretnék én is jól kinézni, hogy átlagon felüli legyek...stb.

2014. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Butaságokat kérdezel.

Soha nem ezek alapján tetszett meg valaki nekem.

Ne legyen a végleteken és tudja magát elfogadni és ha kell változtatni önmagán.

Tudom, hogy nincs olyan nő aki elégedett lenne önmagával, de ki az aki el tudja viselni, ha valaki ezt szajkózza 0-24-be. :)

2014. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Harmadik vagyok.


Fotózd le magad, úgy h csak a tested legyen rajta.Ez nem bírálat akar lenni.De le sem írtad milyen magas vagy és hány kiló...ebből azért lehet következtetni azért.

Volt nekem is korábban molett barátnőm, 162 magas/68 kg volt.Nekem inkább a lapos popsija nem jött be(de nem ezért szakítottunk, eljegyzésünk is volt stb.)

2014. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A többség igen. A helyes srácoknak is bejöhetnek a teltebb lányok (egy bizonoyos fokig), de adnia kell magára a lánynak és az sem baj, ha szép az arca.
2014. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
A sportos az szexi. Epp eleg vezna, sovany lanyt lattam akit ugyaugy soha nem kivannek meg mint egy koveret sem. Szoval...
2014. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Tehat a duci lány elvarja a helyes pasit de a helyes fiúnak ne legyenek igenyei..


Raadasul sport helyett masokat hibaztat..


Na ez a MENTALITAS ami igazan taszito.

2014. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen vagyok

2014. dec. 10. 23:15
 10/22 anonim ***** válasza:

Nyilvan a vekonyak.tobb embernek tetszenek.

De amugy van egy fiu.ismim aki.eleg helyes es o neki.eddig csak.husis csajai voltak,szoval kinek.mi jon.be.

2014. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!