Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek melyik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek melyik az az autó típus, illetve az autó kora, amikor már cikinek számít, és azt mondjátok, hogy ez a kocsi nagyon gáz? Hány éves autó a max amibe beszálltok?

Figyelt kérdés
Tehát pl. gondolom egy 20 éves kicsit rozsdásodó suzukit már lenéztek, hogy ez már igénytelen, de mondjuk mi a véleményetek egy 10 éves Passátról?

#autó #Passat #meikbe száll be
2014. dec. 23. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
De szánalmas kérdés bazz
2014. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Hülye kérdés! 0 pont!!
2014. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1.

Mert te talán busszal jársz? Aki ült már autóba biztos tudja a választ mik az igényei..

2014. dec. 23. 15:13
 4/21 A kérdező kommentje:

2.

Mióta lehet kérdést pontozni? De a válaszod az 0 pont.

De vettem, te pont 0 éves, azaz új autóba szállsz csak be. Ezt elfogadom.

2014. dec. 23. 15:14
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem az nem számít, hogy milyen kocsi és mennyi idős, ha jól bírja még :)
2014. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Igen, vannak igényeim! A pasival szemben, nem az autójával.

Ült már autóbaN!!! Nálam ez a hiányzó "n" betű igénytelen!

Remélem elégedett vagy, innentől kezdve lehet nagyon jó a Passatod.

2014. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Guruljon, ne érezzem, hogy szétesik alattam, legyen tiszta (mosni rendszeresen) és nem ciki a 20 éves suzuki sem. 17/L
2014. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én pasi vagyok, de azt tudom, hogy igénytelen kocsikba nem szállok be, ha nő lennék akkor meg főleg, mert lenézem azokat, akik nem adnak magukra.
2014. dec. 23. 15:17
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem nézem le azt,akinek öreg kocsija van,meg az se érdekel mennyiért vette!Semmi közöm hozzá.Az ő kocsija nem az enyém.
2014. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyan, amiben nem azon kell aggódni, hogy mikor kezdünk már el gyalogolni. A többi nem számít legyen egy 20 éves vagy egy vadi új. Mondjuk nekem a BMW-hez csak rossz emlékek fűznek, de ettől még nem zavar.
2014. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!