Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vectra B valóban lassan...

Vectra B valóban lassan reagál a gázadásra?

Figyelt kérdés
Valamint még egyéb hibák is érdekelnek amik erre a szériára jellemző.

2014. febr. 2. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez csak viszonylagos. Nyilván, ha nagyobb kasztnit cipel, mint mondjuk az Astra, akkor lomhábban mozog.
2014. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem pl mint az elektromos gázadásos zafiránál, pedál lenyomása utál 0.5 -1 másodperccel később adja a gázt.
2014. febr. 2. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Alacsony fordulaton a benzinesnek nagyobb a nyomatéka, csikorgó kerekekhez kell pörgetni.
2014. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alacsony fordulaton a benzinesnek? Kicsit fordítva inkább a dízeleseknek van alacsony fordulaton is nagy nyomatékuk...
2014. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, elírtam, benzinesnek kicsi a nyomatéka alacsony fordulatnál, ezért kell pörgetni.
2014. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ll953 válasza:
A gumik mérete se mindegy
2014. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, van kb. 0.3s késlekedési ideje. Első alkalommal egyből észrevettem, hogy későn veszi a lapot, de pár nap elteltével fel sem tűnik, hogy gázadásra későn reagál.


ABS vezérlőegység, a forrasztási pontok kontakt hibásak,, ezért gyakran felvillanik az ABS piktogramm a műszerfalon.


Rozsda


Fékek szeret

2015. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!