Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30-as pasi hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as pasi hol ismerkedjen nőkkel (társkeresőn csak a külső fpglalkoztatja őket sajnos, az kizárt), ha elég kicsi a baráti társasága (nő egy sincs abban) és csak hétvégén érne rá?

Figyelt kérdés
Buli szerintem szintén kizárva, ott 25 től felfelé kevesen vannak. Sőt egyes helyeken már a 20 as éveikben járókat is kinézik onnan. Kávézó, spontán leszólítás? Sajnos 3 éve egyedül vagyok egy 2 éves kapcsoalt után. Nincs sok ötletem mit lehet tenni 34 évesen ez ügyben. Menne a zöld kéz ha jönne segítség. Pestiek előnyben, ha adnak tippet, hiszen én is az vagyok. Köszönöm előre is.
2014. dec. 23. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindenhol csak és kizárólag a külső foglalkoztatja őket első körben. Ha nem nézel ki jól egyedül fogsz maradni.
2014. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk en mar evek ota nem voltam tarskereson de biztos vagyok abban, hogy nem mindenki csak a kulsosegeket nezi.Repulon egyebkent jol lehet ismerkedni, szinhazban is, munkahelyen vegkepp, coach surfing, ilyesmik....


Szoval ne add fel, egyaltalan nem remenytelen ez:-))Egyebkent ezen a forumon is folyamatosan ismerkednek szoval erdemes priviket kuldeni (nyilvan nem nekem hanem altalanossagban:-))

2014. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Évente egyszer repülök, de lehet ott megpróbálom. Színház, mozi lehet esélyesebb, oda havonta járok, főleg előbbibe. Nem könnyű ez már ennyi évesen úgy veszem észre.
2014. dec. 23. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:

A társkeresőről annyit hogy én nem tartom magam ilyen Brad Pitnek, mondjuk csúnyának sem, egyszer poénból beregisztráltam, ráírtam öt random csajra ebből 4 visszaírt, szóval szerintem a szöveg meg a stílus fontosabb.

Te azért nem vagy sikeres mert már a monitoron keresztül is árad belőled az elkeseredettség, depresszió, a görcsösség ezt pedig a lányok is megérzik.

2014. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Máshol is csak a külső foglalkoztatja őket (bár a te korodban már a pénz is elég fontos nekik).

Pipogyusz vagy nagyon jól néz ki, vagy kamuzik, mert ha nem ütöd meg a Brad Pitt szintet, társkeresőn el se olvassák, amit írsz.

2014. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5# De elolvassák csak nem a szokásos nyomulós sablon sz*rokat kell írni hogy ilyen jól nézel ki meg olyan jól nézel ki...
2014. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Voltam már regisztrálva nem egy társkeresőn, és a legtöbben el sem olvasták, csak a profilomat nézték meg. Lehet, hogy te nem tartod magad jóképűnek, de a valóságban az lehetsz, legalább a képeiden, különben hidd el, hogy nem olvasnák el.
2014. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam fél évig társkeresőn. Viszonlag előnyösebb képekkel, már ha lehet ezt rólam készíteni (nem vagyok kövér). Kb 60-65 db levelet írtam nem világ szépe nőknek. 3 válasz jött. Abból is 2 írta, bocsi, de csak szétnéz az oldalon. A 3. al randiztam, de ott nem volt meg a szimpátia.
2014. dec. 23. 18:23
 9/11 Domovoy ***** válasza:

Ne aggodalmaskodj, öreg harcos!

Személy szerint én 26F vagyok, és szintúgy 3 éve semmi, még csak randi se. Volt kollégám jó kiállású, deltás, sármos, normális személyiségű 38-as pasi, ő is már jóég tudja hány éve független. Valóban nem könnyű az ismerkedés, az online abszolút halott dolog, élőben meg valóban fellépés kérdése. Nők is mondják, kicsit nyomulni kell, mert a határozottság (tudat alatt) is bejön nekik, nem csak a pénz és a "bradpittség".

És ahogy elnézem, mindhármunkban az a közös, hogy személyesen egyáltalán nem teszünk próbát sem.

Budapest pedig elég nagy város, tele számtalan szabadidős lehetőséggel. Most hogy itt a "tél", esetleg jégkorcsolya? Le merném fogadni hogy élettel teli, filigrán 30 körüli (barát)nők is hasítják a jeget, ráadásul szvsz a hideg jobban és hamarabb összehozza az embereket.

Esetleg plázák ételudvaraik, ott eszegetve remekül, szinte feltűnés nélkül lehet vadászni. Szemkontakt próba, esetleg ha látod hogy a szimpatikus leányzó csak múlatja az időt, olvas, egyedül eszeget, "láthatóan" nem vár senkit, nyugodtan sétálj oda és kérdezd meg, nem bánná-e ha csatlakoznál hozzá? - Telefonjukat nyomkodósakkal SZERINTEM nem érdemes próbálkozni, akkor benne vannak a virtuális világban, ill. chatelnek az online ismerősökkel, nem veszik jó néven ha kizökkentik őket.

Vagy például nem sokára itt a szilveszter. Ha akkor is épp szabad leszel, nincs semmi dolgod, lógj a belvárosban, biztos dugig lesz, oldott hangulatú emberek százaival, csapódj valakikhez, aztán ott kiderül 10-15 perc alatt hogy érdemes-e azzal a társasággal maradni, és utána még hosszú az éjszaka. ;)

2014. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Én is a 30-as korosztályba tartozom csak a másik oldalon.Eljárok bulizni, igaz a bulikban a pasik csak állnak és néznek.Nem tudom h.az ismerőseid körében van-e független lány.Van-e vmi hobbid? Sokan írják h.mennyire fontos a lányoknak a pasi külseje? Miért Nektek nem fontos h.hogy néz ki a lány?

2015. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!