Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és mikor csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 éve ismerkedtünk meg, én rögtön beleszerettem, de akkor még nem lehetett köztünk semmi, mert volt barátja. Nagyon jóban lettünk, legjobb baratok, mindent megbeszélünk egymással, a kapcsolatának kb egy év múlva vége lett, és valahonnan azt is megtudta hogy én szerelmes "voltam" belé, mert amikor rákérdezett facen beparáztam és azt mondtam neki hogy már nem. Közel egy fél éve irt nekem egyik reggel egy SMS-t hogy ő is kezd tobbet érezni irántam barátságnál és tudja hogy én még mindig szeretem őt, de nem szeretné még most hogy bármi is legyen köztünk ami több annál ami eddig volt mert szerinte túl fiatalok vagyunk, és nem szeretné hogy a gyerekes hülyeségekre rámennyen a kapcsolatunk és a barátságunk is. De azt mondta hogy azért mondja ezt mert igazából velem tudja csak elképzelni az életét és hogy hozzám akar majd jönni feleségül. Azóta sokat alakultak a dolgok, és úgy érzem ahhoz hogy összejöjjünk annyi hiányzik hogy megcsókoljam, de amikor adódik alkalom mindig elszáll a bátorságom és nem merem megcsókolni.

Hogyan tudnám ezt leküzdeni és milyen körulmények között lenne a legjobb megtenni?

Segítsetek pls! Nagyon szerelmes vagyok belé!

18/F

17/L



2014. dec. 24. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

jaj cicavirág, szerintem szervezz valami közös programot, ahol sokat tudtok beszélgetni egymással, aztán beszélgetés közben, mikor már mindketten oldottak vagytok nyugodtan szembefordulhatsz vele, akár megfoghatod a kezét is, belenézel a szemébe és szimplán megcsókolod, szerintem nincs okod parázni.

Biztosan jól fog elsülni a dolog, sok sikert nektek :) Remélem boldogak lesztek együtt!! :):)

2014. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi! De ezzel már probàlkoztam, minden héten van legalabb egy délutan, vagy este amikor egyutt nézünk filmet és hiába minden, valahogy mindig elszáll az összes bátorságom... :(

Olyan szintű a kapcsolatunk, hogy éppen egymásnál még nem aludtunk de ő is volt már nálunk hajnalig, filmet néztünk meg beszélgettunk, meg hülyéskedtunk, és ugyan ez fordítva is igaz, pl en most értem haza tőlük egy 15-20 perce és ez ilyenkor iskola szünetben vagy hétvégente még korán is van.

2014. dec. 24. 00:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki az agyad, ne parázz, mikor jön az alkalom CSINÁLD. Ha sokat gondolkozol mindig elfog menni a bátorság (tapasztalat) aztán csak pislogsz hogy nincs semmi. Ha most belegondolsz nem veszthetsz vele sokat ha ő is így van veled. Az a lényeg nagylevegő, agy kikapcs, aztán csók.
2014. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Meglátjuk hogy hogy alakul a következő alkalom
2014. dec. 24. 00:44
 5/13 anonim ***** válasza:

előbb puszild szájon. :P

ha mázlid van, viszonozza. Onnantól meg már megy.

2014. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ahhoz is ugyan úgy a bátorságomat kéne előszedi valahonnan
2014. dec. 25. 00:00
 7/13 anonim válasza:

"Kapcsold ki az agyad, ne parázz, mikor jön az alkalom CSINÁLD. Ha sokat gondolkozol mindig elfog menni a bátorság (tapasztalat) aztán csak pislogsz hogy nincs semmi."

én a helyedben ezen kicsit gondolkodnék. vagy sikerült már ?

2014. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyszer mondjuk egy ilyen közös filmezés végeztével - mielőtt egyikőtök elmenne - közelebb mehetnél hozzá, belenézhetnél mélyen a szemébe, megfogatnád a kezét vagy az arcát és lágyan megcsókolhatnád. Ha viszonozza, akkor mehet nyelvvel is, stb.


De a lényeg, hogy tényleg ne görcsöljél rá, és egyszerűen csak tedd meg! Ha nem próbálod meg, így se úgy se fog megjönni a bátorságod, szóval muszáj legyőznöd a félelmed, felülemelkedni a kételyeken és hajrá! Csak így leszel rá képes, és majd meglátod, hogy nem is kellett volna parázni... onnantól minden jön majd magától.


18/L

2014. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* megfoghatnád
2014. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7-es igen sikerült. Ha valamit akarsz de csak görcsölsz rajta akkor semmi nem fog belőle kisülni. Gondolom a kérdező sokszor velegondolt már milyen lenne de Sosem lépett én is így voltam vele aztán kikapcsoltam az agyam és csináltam. Emberek vagyunk ha nem akarja a másik fél azt úgyis észrevesszük, másnem nem viszonozza a csókot vagy kapunk egy útmutató pofont. Ennyibbe senki nem hal bele viszont legalább megtudja az ember hogy is áll azzal a bizonyos személyel :D
2014. dec. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!