Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és mikor csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 éve ismerkedtünk meg, én rögtön beleszerettem, de akkor még nem lehetett köztünk semmi, mert volt barátja. Nagyon jóban lettünk, legjobb baratok, mindent megbeszélünk egymással, a kapcsolatának kb egy év múlva vége lett, és valahonnan azt is megtudta hogy én szerelmes "voltam" belé, mert amikor rákérdezett facen beparáztam és azt mondtam neki hogy már nem. Közel egy fél éve irt nekem egyik reggel egy SMS-t hogy ő is kezd tobbet érezni irántam barátságnál és tudja hogy én még mindig szeretem őt, de nem szeretné még most hogy bármi is legyen köztünk ami több annál ami eddig volt mert szerinte túl fiatalok vagyunk, és nem szeretné hogy a gyerekes hülyeségekre rámennyen a kapcsolatunk és a barátságunk is. De azt mondta hogy azért mondja ezt mert igazából velem tudja csak elképzelni az életét és hogy hozzám akar majd jönni feleségül. Azóta sokat alakultak a dolgok, és úgy érzem ahhoz hogy összejöjjünk annyi hiányzik hogy megcsókoljam, de amikor adódik alkalom mindig elszáll a bátorságom és nem merem megcsókolni.

Hogyan tudnám ezt leküzdeni és milyen körulmények között lenne a legjobb megtenni?

Segítsetek pls! Nagyon szerelmes vagyok belé!

18/F

17/L



2014. dec. 24. 00:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tegnap este elmentem hozzál olyan fél 10 korul, amúgy az se szokás nálunk hogy puszival köszönni mert fél minden hasonló dologtól mióta az utolsó barátjával szakított, mert az megalázta nagyon csúnyán. Mikor fél 12 fele jöttem haza arra gondoltam hogy na majd most mikor elköszönök, megöleltem és el sem engedtem legalabb 1-1,5 percig, majd megcsókolni sajnos nem sikerult mert megint oda lett a "lendület" de adtam neki egy pár puszit az arcára amiből az utolsó az már éppen hogy nem a szája volt, csak a szája széle. Nem mozdult, nem mondott semmit, elengedtem hátrébb léptem egyet, összemosolyogtunk és jóéjt kívánunk egymásnak aztán hazajöttem.
2014. dec. 26. 12:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Húzd közel magadhoz az arcát és az egyik szeme, másik szeme, szája háromszöget írd le a tekinteteddel. Úgy elég nyilvánvaló lesz részéről is és talán menni fog.
2015. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha nagyon nincsen még mindig bátorságod hozzá amikor neked háttal áll akkor vegyél egy nagy levegőt fogd meg a kezét, fordítsd magad felé (vagy szólítsd meg ) és amint megfordult csókold meg
2015. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!