Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és az alatti férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és az alatti férfiakat kérdezném. Megnézitek a nálatok magasabb nőt? Vagy inkább rá se néztek? Nem fájdítjátok a sziveteket

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 16:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Már megint itt vagy?


Gondolom szakembert még mindig nem kerestél fel, pedig nem leszólásból meg gúnyból írjuk, hogy nem ártana.


Ha annyira magasság-fóbiás vagy, miért nem keresel magadnak egy 160cm-es csajt, van akármennyi!


Én ismerek olyan párokat, ahol a pasi kb 160 vmnnyi, 170 tuti nincs, a lány/felesége meg magasabb, nem is akármennyivel. Nem zavarja őket. A környezetüket sem.

De ha én ilyen komplexusos lennék, akkor nem a 180 cm-ez zsiráfokat :D (bocsi, persze nagyon szépek vagytok) lesném, hanem az alacsony lányokat.


De kinézem belőled, hogy azok meg nem kellenek, csak a magasak kellenének, hogy sajnáltathasd magad.

2018. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

"Ha annyira magasság-fóbiás vagy, miért nem keresel magadnak egy 160cm-es csajt, van akármennyi!"

A 160, sőt a 150 centis csajok se veszik férfiszámba azt, aki alacsonyabb az átlagnál.

2018. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Hülye vagy!


Tèged nem a magasságd miatt nem vesznek emberszámba, hanem mert savanyú lehetsz, mint az uborka.

Ki a fene akarja egész nap egy frusztrált, nyavalygó, megkeseredett gyászhuszár citromba harapott képét lesni, szövegét hallgatni??


Nézz már körül pl egy rendezvényen, mennyi nem túl magas, sőt, kifejezetten alacsony pasi van a tömegben, párban.

De te ezt nem akarod látni, mert akkor nem tudnál tovább min kínlódni.

2018. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy névtelen oldalon elmondom, milyen gondjaim vannak az életben, és válaszolok egy kérdezőnek, miből gondolod, hogy az életben savanyú vagyok? Nem vagyok az, jól érzik velem magukat az emberek. A nőknek viszont nem kellek, mert alacsony vagyok, ráadásul az arcom is ronda.

Nem tudom, te melyik bolygón élsz, de itt a Földön én még nem láttam magamhoz hasonló törpéket nővel.

2018. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én a barátomnál pár centivel vagyok magasabb, így magassarkúban azért meglátszik a különbség. Eddig ő az, akivel a leghosszabb kapcsolatom. :) Nem igazán érdekel az ilyesmi.
2019. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kérdés egy bullshit.
2019. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Ugyanannyi esély van. Csak a személyiség számít.

Te. Te, aki ezt olvasod. Ha nem ezt tapasztalod, primitív és tórz a valóságod.

2019. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
51%
Na látom hogy valaki azt irta hogy azért nem kell a lányoknak mert alacsony , de azt megjegyzi hogy ronda képe , na most gondolkodjon kicist. Nem azért nem kell senkinek sem mert alacsony , hanem mert a képe vetek hanem mert a képe vetekszik gollaméval XD Vaze , lehetsz te 220 , ha bűnronda a fejed , akkor sem változna semmi.
2020. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

170 vagyok. Az exem pár centivel kissebb volt nálam. Egyáltalán nem zavart pedig látszott a különbség.

Most meg egy nálam fél fejjel (majdnem 1 fejjel alacsonyabb) pasival randizgatok. Nem zavar az hogy melyikünk milyen magas. Nagyon boldogok vagyunk. 😊


A 9-es meg a 10-es nagyon jól megfogalmazta, én nem fogom leirni még egyszer azt amit ők írták.


Itt nem a magasság a lényeg, hanem az önbizalom. Lehet, az ember akár 150 vagy 2m is ha nincs önbizalma, akkor bukja a csajokat. De, ugyan úgy a 150 centijével is fel tud szedni egy magasabb csajt is. A lényeg az, hogy ha jó fej, vicces, férfias (nem fogom ismételni a 10-est) lehet esélyed a nőknél.

Nem egy l@nyt látok, aki nála kisebb férfival van együtt...

Én a helyedben, főleg, hogy felnőttről beszélünk, azt javaslom, hogy gondolkodj el magadon...ne a külsődön. Néz mélyen magadba és gondolkodj el.

2020. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
169.5f és a 190 magasakat szogeznem.
2020. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!