Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » L lány vagyok, és van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L lány vagyok, és van egy fiú akivel jóba vagyunk (jó barátok). ,2év van köztünk ő gimis én általános suliba járok. Szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval.. Jóba vagyunk kb már csókolóztunk STB. De csak megtanításból... Több van...de gyakorlások stb . És nem tudom hogy kapisgálja e vagy nem, de én közben már régóta nagyon szerelmes vagyok belé...nagyon szenvedek. Nemtudok se tullépni se semmi... Néha elég félre értően viselkedik velem meg puszilgat ittott ölelget nezegeti. A számat meg ilyenek... De nemtudom ... Én meg akarom szerezni ... Tudnátok adni tippeket?
2014. dec. 25. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a pénisz?ಠ_ಠ
2014. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit érzel.. ba szki ne legyél hülye. Valószínű nem jófejűségből tanítgat csak.
2014. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:
éreztesd vele ,hogy szereted
2014. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ...ő nagyon kanos és perverz ... Semmi ego de jó alakom van(nem rossz) nem vagyok csúnya stb ... Akkor miértne csókolna meg(tanítgatna) egy PERVERZ fiú? Simán... És Szerintem ő csak barátként vagy 1 a sok közül"ként tekint rám... És behalok ebbe... Hogy tudnék változtatni ezen?hogy szeressen belém?:( valami?
2014. dec. 25. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Leírtam egy másik hasonló kérdésre, de szerintem neked ez a megoldás:


Miért nem ültök le egymással szemben és mondod el neki mint barát a barátnak, hogy bár nem akartad, de lehet többet érzel iránta mint barátság? Aztán kérdezd meg tőle, hogy ő vajon ugyanúgy érez-e irántad, vagy egyáltalán van-e esélye a dolognak, hogy valaha így érezzen. Aztán hagyj neki időt a döntésre és ne sürgesd.

Ha tényleg a barátod akkor meg fog érteni. Ha már ő is többet érez irántad mint barátságot ugyis azonnal meg fog csókolni. Ha pedig nem ugyanazt érzitek, akkor nos kicsit kemény lesz a következő pár hét, de ha a barátság őszinte köztetek nem lesz gond belőle. Viszont tisztán fogod látni hogy is álltok.

2014. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

FÚJ SHOUJO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hányok tőle, mondd el neki! Ha nem viszonozza akkor fuss el és mondd neki azt sírva, hogy BAKA. Ha ez se jön be akkor baj van a gyerekkel 😔


~kivételesen segítek 😒~


Shi

2014. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!