Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert viselkedik igy? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy? Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok es van egy nagyon jo baratom, aki 20 eves. 3 eve tart a mi baratsagunk, mindig meg tudtunk beszelni, de masfel honapja ez a baratsag elkezdett atalakulni szerelemme. Bemutatott otthon, en is hazahoztam, tokeletes volt minden. Hetente tobbszor is talalkoztunk. O is komoly kapcsolatot szeretett volna velem es en is vele. Erre most egy pici kis dolog miatt vitaztunk, de o mar egybol masnal kopogtat. Ennyire jelentektelen vagyok neki, hogy mar massal van, akit alig ismer?

2014. dec. 30. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
uff
2014. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem vett komolyan,nem vált be nálatok ez a kapcsolatosdi.Sajna van ilyen.Ha viszont most elengeded,megtudod,mennyire vagy neki fontos,így mindenképpen ezt tanácsolom.
2014. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Elengedtem, nem beszelek vele, nem keresem azota es tudom, hogy ha van dolgunk egymassal az eletben, akkor visszajon (ugyanis tobbszor elofordult mar, hogy visszatalalt hozzam baratilag is egy kis eltavolodas utan)!
2014. dec. 30. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nagyon jól tetted!Így is kell csinálni.
2014. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Buszke vagyok, neha tulzottan is, de most ebben a szituban hasznos.:D
2014. dec. 30. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!