Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen tipusú lányok mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen tipusú lányok mint én, bejönnek a srácoknak? (lent)

Figyelt kérdés
Tudom h sokakat idegesit,h sok az ilyen kérdés,de ez az oldal azért van,h kérdezhessünk bármit! szóval... Külső: kb 167 cm magas vagy,és még remelém elérem a 175 cm-t,kb 65-66 kg vagyok,de egyébként csak a csontjaim miatt,a testem egy picit elhagyatott(más szót nemtaláltam rá:D),de dolgozom raja,nincs túl nagy cicim,de szerintem az én koromban ez nem olyan nagy tragédia,még nőhet,hosszú szőke hajam van,kék szemem,azt mondják h helyes arcom(szerencsére,patti mentes),nemsűrűn sminkelem magam.Belső:van humorom,a legtöbb ember viccesnek,kedvesnek,segitőkésznek tart,az a szerény,félénk,szégyenlős lány vagyok. Egyéb: nagyon szeretek olvasni,jó tanuló vagyok,de nem vagyok stréber. kb ennyi magamról.

2014. dec. 31. 22:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
am 14L
2014. dec. 31. 22:38
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Amúgy ezek alapján igen
2014. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

aham :)

hány éves vagy?

2014. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen lany kell:D
2014. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hupsz nem láttam hogy írtad, bocsi
2014. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja akkor megse:/
2014. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egy valamit kihagytál, hány éves vagy?:D
2014. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bino ***** válasza:
Megjegyzés: Sokszor nem figyelek oda a nagy kezdőbetűkre és a szóközökre.
2014. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A korodon kívül semmi kivetnivalót nem találtam a felsorolásban.
2014. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
35%

Amiket mondok azon ne sértődjjel meg kérlek :)

Az elejét mar egy magyarázattal kezded,azt írtad elhanyagolt vagy,de nem vagy stréber csak szeretsz olvasni es jo tanuló vagy.szereny felénk kis lány vagy amit meg ha megjátszott lenne akkor meg oks lenne.nincs mit nagyon bonyolítani ettől meg nekem sem alna fel.Regen en is hasonló voltam,de idővel rájöttem hogy lekell szarni mindent,buli,csajok,faszsagok amiket később meg bánok azt ennyi.Nem élünk öröme most érdemes élni es elbaszni dolgokat amiket utána helyre hozok :p ez csak egy felfogás a 100 közül.18/f

2014. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!