Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A német srácoknak bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A német srácoknak bejönnek a magyar lányok? Vagy inkább távolságtartóak a magyar lányokkal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 19:17
 1/4 Búbosvöcsök ***** válasza:
Na, német még nem volt.
2013. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nálam volt két német cseresrác egy hétig, és utáltak :D 15/L Meg előítéleteik vannak, hogy a magyarok lopnak, meg ilyenek.
2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, az emberek szeretnek általánosítani, én viszont rühellem ezt!

Igen, vannak olyanok köztük, akik távolságtartóak az idegenekkel és barátságtalanok, de vannak olyanok, akik szeretnek interkontinentálisan is ismerkedni és szeretnének más kultúrákat is ismerni.


Tudom, miről beszélek, nem kevés helyen jártam már életem során, találkoztam sokféle emberrel, de az, hogy ki s*ggfej és ki igazán kedves, az nem nemtől, rassztól, társadalmi helyzettől, vagy nemzetiségtől függ. Egyszerűen a természettől.

2013. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 nemet baratom volt ebbol kettőt a balcsin egyet

Nemetorszagban ismertem meg. Engem szerettek :D

Szerintem

Szeretik a magyarokat..

21/L

2013. febr. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!