Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik az ideálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az ideálom?

Figyelt kérdés

Sosem kerestem a tökéletes nőt, mert nincs ilyen. De megkísértem a sorsot, hátha a google angyala egy keresés következtében ide irányítja.


Számomra az ideál: legyen határozott, merjen kezdeményezni, és bátran vállalja a véleményét, ha valamivel nem ért egyet. Legyen felsőfokú végzettsége, vagy éppen csinálja most azt. Nem várom el, hogy egy konyhatündér legyen, de legalább annyira tudjon főzni mint én (elég gyakran mozgok a konyhában). Értse a vicceimet, szeressem TV-t nézni (pl.: snooker, kézilabda, híradó és jó pont, ha tudja, hogy ki az a Berényi Miklós). Ne vesse el az igényes szórakozást, pl.: egy jó komédiánál egy színházban nincs jobb. Hobbi szinten szeresse a sportot (kb. heti 2 közös futás), valamint legyen célja az életben. És, hogy "megfogható" dolgokat is írjak: 24-28 év közötti, barna haj, nagy barna szemek, C vagy D, valamint átlagos testalkat...

De mindezeken felül praktikus, ha hűséges és megbízható.


Szóval létezik ilyen nő? :)



2015. jan. 1. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos létezik,az már kérdéses hogy Mo.-on,vagy Európában van e ilyen,azzal semmi gond hogy ez az ideálod,de hogy 0,01% az esélyed arra hogy ilyet találsz az is biztos.
2015. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos van, a kérdés az, Te mit nyújtasz neki ha már benyújtottad a kívánságlistát.


Amit nyújtasz az reméljük nem ennyiben testesül meg

- farok

- feleannyi fizetés

- lemosod az autót

- keménykedsz ha valaki "csúnyán nézett"

2015. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kívánság lista akart lenni, inkább amolyan költői kérdés. Mit nyújtok cserébe? Ezek nagyon messze állnak tőlem (...feleannyi fizetés, lemosod az autót, keménykedsz ha valaki "csúnyán nézett"...) (ebből a korszakból már kinőttem).

Ha még bullshit szövegnek is hangzik, röviden mindig az a célom, hogy mellettem egy nő igazi nőnek érezze magát!

2015. jan. 1. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de szerintem fölösleges ilyen sok elvárást támasztani a jövendőbeliddel szemben. Nem ezen fog múlni, hogy működik-e a kapcsolatotok, meg nagyon leszűkíti a kört.

Én kb 10 évet vártam az ideálomra, aztán kiderült, hogy vele nem működik.

2015. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja az egy dolog, hogy neked mik az elvárásaid, akire illik a leírás neki lehet pont te nem jössz be, vagy jobb esetben foglalt. Nem elvárás kell hanem egymást elfogadni amilyen. Nem egy számítógépet veszel aminek tudod a paramétereit, milyenre vágysz. ez nem így működik. elég gyerekes felfogásod van.
2015. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!