Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Megismerkedtem egy fiúval, nagyon bejött, pont az ideálom minden téren.

Figyelt kérdés
Sajnos a köztünk levő távolság nem igazán tette lehetővé, hogy találkozzunk. De minden nap webcamoztunk, vagy csak simán írkáltunk, vagy telefonáltunk fél órákat.. Azonban vége lett, szakított, aminek az okát nem fogalmazta meg. De én még mindig szeretem, pedig a szakítás már pont ma 2 hónapja történt. Nem tudok továbblépni, hiába próbálkozom. Ha éppen alakulnának a dolgok mással, akkor pedig valami mindig közbejön, és újra fellángolok iránta.. Mit tegyek, hogy örökre elfelejtsem??
2011. dec. 27. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
De honnan tudod hogy szereted ha nem is ismered? Mellesleg ha tényleg szeretitek egymást hiába távolság van busz találkoztok.Ismerősömnek is így sikerült rátalálni párjára már 1 éve együtt vannak és évente párszor találkoznak...
2011. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkoztatok egyáltalán személyesen, vagy ez webkapcsolat?
2011. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a találkozó sosem jött létre.. Pedig mindketten szerettük volna.. De én suliba jártam, ő dolgozott, és mindig közbejött vmi.. De mivel vége, szakított, ezért már nem is fogunk talizni soha az életben..
2011. dec. 27. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fogalmazta meg az okát annak, hogy téged otthagyott, akkor valószínűleg csaj került a dologba. Járj el haverokkal, legyél velük DE semmiképp sem egyedül:)
2011. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, hogy szakított volna, ha gyakorlatilag nem is jártatok (soha nem találkoztatok)?
2011. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!