Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy ideálom. Srácok,...

Van egy ideálom. Srácok, nektek hasonló?

Figyelt kérdés

Nekem mindig hasonló lányok tetszenek:

Hosszú, szökés-barna haj, barna szem, széles csípö, vékony. Cici általában kisebb-vagy normál.

Belsö: okos, kedves, vicces és örült.

Hasonló az ideálotok?



2014. nov. 30. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

sötétebb, mélyebb hajszín és szemszín (fekete, sötétbarna, nagyon mélyen sötétzöld vagy sötétkék de ez utóbbi ilyen 0.01%-nál van meg a halványat pedig nem szeretem)


Széles cipő, derék ja, számottevő mellek, nagyobbacska fenék és olyn combok amik szimmetrikusak és elég "teltek".


Belsőre túl sok dolog van, leginkább olyasmi legyen mint én, személyiségre INFJ, barátságos, toleráns, nem probléma ha utál valamit amit én is (gazgok által törtlnő szegények elnyomása), érzelmi gazdagság és ne legyen perverz meg durvulós fajta.

2014. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mokyu! ***** válasza:
Nem szeretem a széles csípőt meg a barna szemet
2014. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hű én évekig azt hittem, hogy nincs, de aztán rájöttem, hogy mégis :D

Alacsony, vékonyabb testalkat, szép kerek cici:)

Szőkés hullámos haj, na az a kedvencem :D mondjuk mióta Rihannának volt az a piros haja azóta az is bejön :D

Sóval ha van fia Pesti fiatal lány aki hasonló akkor jelentkezzen :D

21/f

2014. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nincs ideálom :)

van néhány dolog, amit nem bírok.. kövérség, igénytelenség, tetkó-percing... ennyi

2014. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!