Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin nem hagyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin nem hagyta hogy megcsókoljam és nem is keresett azóta, akkor érdemes még keresni, próbálkozni?

Figyelt kérdés

Egy lányt megszólítottam egy ruhaboltban, aztán beszélgetés után elkértem a számát. Elmentünk randizni, ahol jót beszélgettünk. Beültünk egy pubba/bárba, közben ittunk kb. 2-2 pohár bort is és 4 órán keresztül tartott a randi. Jót beszélgettünk én úgy láttam, és közben folyamatosan hagyta, hogy simogassam, hozzáérjek (a kezét, vállát, derekát, csípőjét), meg hogy átkaroljam és volt néha hogy elég játékos is volt. A randi vége felé 4-szer próbáltam megcsókolni 1 órahossza alatt, de mindannyiszor azt mondta hogy nem, volt hogy olyankor is, amikor már az ajkain voltak az ajkaim.


Két intő jelet vettem észre:

-Alig nézett rám. A legtöbb lány akivel randizom, onnan tudom hogy tetszem nekik hogy sokat néznek rám és sok a szemkontaktus. Itt most alig volt.

-Sokat beszélt magáról. Azt is megszoktam, hogy a legtöbb lánnyal nekem kell a beszéd 50-60%-át csinálnom. De itt kb. ő beszélt az idő 70%-ában és akkor is csak magáról beszélt, rólam alig kérdezett.


Másik részről meg ott van az, hogy mégis csak eljött a randira, vagy például hagyta hogy fogdossam, simogassam. A randi 30-án este volt, időben még kevesebb mint 3 napja.


21/F, ő 17/L


2015. jan. 2. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát még tehetsz egy elhívással. De hát könyörgöm, ha egyszer nem engedte, hogy megcsókold, miért kellett még próbálkoznod 3-szor?!?!

Első randi volt, nem várhatsz el mindent. És, hogy rólad alig kérdezett is változhat később, ha még szeretne veled találkozni. Örülj neki, hogy kínos csend nem volt, mert az nagyobb gond lenne. Hívd el még egyszer, akkor az ő reakciójából legalább tudni fogod, hogy mi a szitu.

2015. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg vártad, hogy ezután ő keressen téged? Most, hogy te nem kerested, az első randin nyomultál, ha a lány helyében lennék azt gondolnám, hogy csak egy röpke kapcsolatot akarnál. Szedd össze magad.
2015. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1:

Azért próbálkoztam újra a csókkal, mert már voltam olyan lánnyal randizni, aki csak ötödjére hagyta hogy megcsókoljam és akkor tört meg a jég. Az a tapasztalatom, hogyha elsőre nem sikerül akkor nem szabad feladni, mert a legtöbb fiú egyből feladja. Ha rajtam múlik sosincs kínos csend, mert -nem akarok dicsekedni vagy nagyképűnek tűnni, de- kb. tudom hogy mikről kell beszélni amik érdeklik a lányokat és tetszik nekik, meg sosem hagyom hogy némaságba fulladjanak a dolgok.


2:

Azt vettem észre hogy a lányok pont a szöszmötölést nem tolerálják. Tehát az olyan fiúkat, akik a harmadik randin akarnának csókolózni, meg hónapokkal később szexelni. Mikor én is ilyen voltam, akkor gyakorlatilag egyáltalán nem voltam sikeres. Most hogy agresszívabb, gyorsabb vagyok, így már nagyon sok sikerem van a régi önmagamhoz képest is.


Azért nem kerestem eddig, mert nem voltam benne biztos hogy akar-e valamit és jó jele lett volna annak hogy igen ezek után, ha ő ír nekem. De lehet hogy tényleg inkább én írok rá, csak legyen már valami.

2015. jan. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!