Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyszín: Busz. Szituáció:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyszín: Busz. Szituáció: Kiszemelt lány fülében szól a zene. Hogy indítsak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre randiguruk :D
2010. febr. 5. 00:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
09:34 Ne is agyalj rajta, tudom mire gondolsz, és igazad is van. Egyértelműen látszik hogy mindenki ugyanazzal a busszal utazik aki látogatja ezt az oldalt. Kivéve engem, én a csomagtartóban lakom. Most is onnan netezek.
2010. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha tömött a busz és álltok, akkor keveredj mellé és "véletlenül" lépj a lábára, mondván meglökött a tömeg, sztem még a fülest is kiveszi.
2010. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

egyik ismerősöddel menj. te leszel az egyes ismerősöd a kettes.


2-es odamegy a csajhoz elkezdi basztatni stb stb

1-es mint lovag előlép és leütöd a spanod


Azt leszállsz a csajjal.....

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2010. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén... ha semmi jel nincs arra, hogy érdekled(nem néz rád, bambul máshová...). Magambol indulok ki, igaz elég agressziv tipus vagyok, de szerintem tényleg ha nem látod semmi érdeklődésnek jelét, az egy konkrét "Hagyj békén!"-t jelent... Nálam legalábbis. A lábára meg sztem véletlen max ráléphetsz de direkte ne :D Én felpofoználak... -.-
2010. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A buszok típusa Ikarus 260 illetve 412. Elővárosi útvonalon járkál, konkrétabb infóért pedig dobj mail-t :D
2010. febr. 5. 16:52
 16/23 anonim ***** válasza:

"Jegyeket Bérleteket.." Hát ez nálam is bejött xD

de inkább az a részleg h Zámbó Jimmy számot elindítasz egy erősítővel xD

Am....várd meg a buszt, és ha állóhelyed van, de mellette nem ül senki ülj mellé(persze kérdezd meg h szabad-a és szélesen vigyorogj xD)

2010. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tekerd el a slusszkulcsot, de ne teljesen. Hagyd izzitani a motort, mivel dizeles. Aztan pedig kuplung, szursz egy 1-est, kis gaz, es mehetsz.
2010. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
xD Köszi, most már ezt is tudom, na de most csajozási tanácsra is kíváncsi vagyok Tőled :D
2010. febr. 5. 18:37
 19/23 anonim ***** válasza:

Huh...Én ugyan vidéki vagyok, de én is busszal járok és szívesen hallgatok zenét közben. Szóval olyan lány vagyok kb. ezen a téren mint a meghódítandó lány.

Az a hülyeség, hogy a zenehallgatás egyenlő egy "kopj le!"-vel az csak egy kitaláció. Valaki egyedül utazik a buszon és szeret zenét hallgatni. Ez még nem jelenti azt, hogy nem akar esetleg valakivel beszélgetni.

Nekem ez jönne be:

Leülsz mellé, vagy mellé állsz vagy teljesen mindegy. A lényeg az, hogy ne félj. Megszólíthatod sokféleképpen: Szia! Sokszor látlak a buszon! Nincs kedved beszélgetni?" "Jegyeket bérleteket!" (tudom már mondták, d jó ötlet ;)) "Szia! Zavarlak?"... Ilyenek. Mindenképp puhatolózd ki, hogy zavarod e, mert ha igen az nem túl jó...-.-"

Amúgy ez a ketten mentek dolog is jó ötlet. Én személy szerint bírom a "lovagokat" ;)

Csak ha alakulna valami ne felejzsd el még időben elmondani, mert később balhé lehet belőle...

2010. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ugyanez a szitu volt egyik nap velem, csak én csaj vagyok. nem tudtam mi a jóistent csináljak, h leszólítson, pedig aranyosan rám is nézett és egymásra mosolyogtunk, de mindketten zenét hallgattunk, nem voltam benne biztos, h kíváncsi rám.

simulj hozzá vagy kapaszkodj belé :)

2010. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!