Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen randiztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen randiztatok először? Ki hívott le kit? Volt csók?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi körülményeket! :)

2015. jan. 4. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:

15 voltam, én hívtam el a lányt és elég rosszul sikerült.

Kb az egy órás randi fele kínos csenddel telt és semmi közös nem volt bennünk.

Ja és nem volt csók.

20/f

2015. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15 évesen, 2 hétre rá már nem is voltam szűz. A lány "szedett" fel, 21 éves volt. Házibuli:)))
2015. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

16 asszem, csak séta, erőltetett beszélgetés, semmi testi kontaktus, totál kudarc.

Én hívtam el a lányt, de nehezen tudtam rávenni :D

A tali után mondta a lány, hogy inkább hagyjuk...

le lettem ejtve :D

2015. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Most 21/F
2015. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan?

17 voltam.

Én kezdeményeztem.

Megtetszett egy lány a vonaton...

2015. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

már előtte a legjobb barátok voltunk meg minden, eljöt az egyik nap, és elmondtam az érzéseimet

két héttel később volt a ballagása, ahová ő hivott meg engem, iskolában volt

utána elmendtünk egy parkba, és ott meg is csókoltam

15f voltam, ő még csak 14l

2015. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én társkeresőről először 22 évesen találkoztam egy lánnyal (most megnéztem a régi levelezést), aminek eredménye negatív volt. Előtte is találkoztam egy(!) valakivel netről talán 19 éves koromban, de az nem volt ilyen direkt, sőt, nem gondoltam, hogy járnunk kéne, meg a barátját is említette 1x-2x. Viszont jártunk együtt táncra egy kurzusra, meg volt, hogy a vállamra tette az állát hátulról, ami azért elgondolkodtató. De nem akartam tőle semmit, mert nem bírtam elviselni a szájszagát.
2015. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, #7. Nem tudom, mikor számít randinak egy találkozó, mikor nem, de koncerten smároltam már olyan lánnyal, akivel az már csak sima koncertre menés volt, az igaz, hogy csak ketten mentünk meg berúgtunk. Ha szigorúan értjük a randit, akkor valakivel MÁR AZ ELSŐ randin csak idén volt nekem csók, 28 éves koromban.
2015. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még valami: metrón adtam meg neki az e-mail címemet.
2015. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!