Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizós időszakban (csók már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizós időszakban (csók már volt) miért lehet az, hogy a nő lekoptat, pedig az utolsó találkozás végén pont ő hozta fel, hogy találkozzunk 3 nap múlva is?

Figyelt kérdés

Úgy váltunk el mosolyogva, hogy majd megbeszéljük a részleteket, de az erre tett próbálkozásaimra azóta se reagált. (Ez volt egy hete.)


Én elfogadom azt, ha rájött, hogy mégsem szeretne velem párkapcsolatot, de akkor miért viselkedett ezzel ellentétesen legutóbb? Vagy mi változhatott meg 1 nap alatt, talált volna jobbat? Egyáltalán nem az a nagy pasizós, bár ez nem zárja ki a dolgot. Ráadásul 24 évesek vagyunk, így a nulla reakciónál érettebb viselkedést feltételeznék.


2014. nov. 25. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ő ezt a választ várta: Boccs, nem érek rá akkor, de hívlak."
2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet, és én se értek semmit :/

én: F//22 Csaj: L/18

2014. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meghalt.
2014. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: A facebookos aktivitása alapján is elég valószínűtlen ez.


Úgy látom más se nagyon tudja ezt értelmezni, pedig tényleg érdekelne az indok. Ha megkérdezném, nyilván azt is figyelmen kívül hagyná.

2014. nov. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!