Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha olyan jó gazdag pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan jó gazdag pasival lenni, miért nem törekszik minden nő arra, hogy egy ilyen férfival élhessen?

Figyelt kérdés
Akivel minden jól mehetne, sok érdekes helyre, rendezvényre is eljuthatna.
2015. jan. 5. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert eltarjak magukat s nok, akikkel talalkozol es nem elony nekik a gazdagsagod.
2015. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudnék, nem is akarok gazdag férfival lenni. Túl nagy lenne a különbség, a két család nem értené meg egymást, lenéznének minket, mert szegényebb körülmények között élünk. Feszült lennék, ha valami programra kéne elmenni vele, mert fogalmam sincs, hogy gazdagéknak milyen a viselkedésük.

Ezzel szemben egy hasonló helyzetben lévő férfi mellett nyugodt lehetek, lazább és merném szeretni.

2015. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

#2

Azért a gazdagabb emberek nem egy külön faj, nem úgy kell elképzelni őket, mintha olyanok lennének mint valami királyi család... :D Sokuk szerintem pont ugyanúgy viselkedik, mint akármelyik másik hétköznapi ember.

2015. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudom, találkoztam már gazdag emberrel, nehogy azt hidd...

De én most saját magamra tekintettel nem tudnék gazdaggal lenni. Hiába ha ők is lazák stb. attól bennem még ott a tudat, hogy messze másképp élnek, mint én. Ennyi pont elég.

2015. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a saját keresetemből szeretnék gazdag lenni.
2015. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs annyi gazdag férfi Magyarországon,hogy mindenkinek jusson belőle
2015. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panna_ ***** válasza:

Talán mert nem minden gazdag pasi jófej, okos, úriember és szórakoztató. Van néhány ismerősöm, akiket nagyon nem bírok, mert annyira pökhendiek, annyira csak a milliókról és a kocsikról tudnak beszélni, hogy már a fejedet vered csak a falnak. Akivel múlt héten találkoztam (sajnos muszájból) annyira nem bírok, annyira csúnyán bánik a feleségével, mint egy darab ronggyal (még a kutya is túl szép szó). De a felesége is olyan fajta aki egy bundáért bárkit lesz*p és valószínüleg csak ezért tűri meg őt, mást nem tudok elképzelni.

Tudjátok milyen ez a fajta, a nők 99% a GYKn lévő pasik szerint.

2015. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Biztos jó, ha a férfi gazdag, mert el tud vinni ide-oda, stb., de azért hosszabb távon az az ideálisabb, ha hasonlóak az anyagi viszonyok, legalább megközelítőleg. Azért egy idő után, ha valaki szinte eltartja az embert, kialakul egy alá-fölérendeltségi viszony, vagy ha nem is, az eltartott fél önértékelése valamilyen szinten sérülni fog.


Érzelmi szempontból meg sokaknak fontosabb, hogy olyannal legyenek, akit szeretnek, akivel megértik egymást, anyagi helyzettől függetlenül, mint hogy esetleg egy olyan partnert válasszon csak a pénz miatt, akihez kín hozzáérni, aki mellett magányos, aki nem partner.

2015. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
en jartam nalam/csaladomnal joval szegenyebb sraccal.nem voltak szegenyek,de nem eltek ugy mint mi.szerettem es szerettem vele lenni,de kellemetlen is volt neha. peldaul mikor a csalad nyaralni ment es jottek a noveremek ferjei is mert megengedhettek maguknak,de o nem tudott eljonni. vagy amikor a ballagasom volt es etterembe mentunk a szuleim nagyon kineztek mert nem tudott ugy feloltozni vagy viselkedni...nem jo ha nagyon nagy anyagi kulombseg van a szerelmesek kozott.
2015. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a nők is meg tudják keresni a saját pénzüket és nincs szükségük arra, hogy eltartsák őket.
2015. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!