Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szájra puszi, flört vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájra puszi, flört vagy megcsalás?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
megcsalás
2015. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem függ hogy a kapcsolat milyen mélységű!
2015. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Megcsalás!
2015. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 opened paradise ***** válasza:
Ha direkt van,akkor számomra igen.
2015. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Gondolj bele a fordított esetbe,hogy a párod szájra puszit adna valakinek,Te mit szólnál hozzá?
2015. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Attol fugg

ha van parod es nem vele csinalod, akkor megcsalas

2015. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Panna_ ***** válasza:
függ minden helyzettől, ennyire általánosítani nem lehet, de ha mondjuk a barátnőd egy másik (potenciális) srácnak adott szájára puszit és látszólagosan nagyon tetszik neki akkor halvány megcsalás (azért hívom így, mert lehet 15 évesen nekem ez egyből szakító ok lenne, de felnőttként azt mondom, hogy egy nagy felkiáltójel, hogy vigyázz, nincs rendben a kapcsolatod!)
2015. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 PearlDiver ***** válasza:
Kivel csinálja és miért? Ha azért, mert élvezi a helyzetet hogy egy másik versenyzőnek bejön és ezt kihasználja, akkor egyértelműen megcsalás. Mivel nem téged választ, hanem őt.
2015. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sok-sok éves barátságból, szilveszterkor egy átmulatott este után, igy bucsuztak el tőlem.....
2015. jan. 5. 13:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Megcsalás


7: és én ezt 26 évesen mondom. Nem felkiáltójel, hanem megcsalás. Aki így jelez nekem, az már rég rossz. Normális kapcsolatban megbeszélni szokás a dolgokat.

2015. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!