Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztetek már így? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már így? Miért van ez? Tényleg szakítsak?

Figyelt kérdés
Szóval egy 19 éves lányról és egy 22 éves fiúról van szó. Én a lány lennék. Egész életemben arra vártam, hogy találjak valakit, sosem akartam kavarni srácokkal, ő a 2. barátom és az előtte lévő is 2 éves kapcsolat volt. Már nála is többször éreztem, hogy egyes srácokkal kicsit többet szeretnék beszélgetésnél, kisebb flörtök voltak is. Illetve többen próbálkoztak, de nem viszonoztam, hiszen barátom volt, a mostani 10 hónapos kapcsolatomban most kezdődött nyáron. Bikiniben ugye többen megnéznek és mikor a csajokkal lógunk többször elegyedünk beszélgetésekbe srácokkal, de csak ennyi. Viszont most a nyári munkahelyemen az irodában akivel dolgozom csajnak a bátyjával egészen jól elbeszélgetünk, sőt flörtölünk egymással. Nekem ez semmit nem jelent, hiszen 5 éves korom óta ismerem. Ő mindig a "menőbb" társasággal lógott és jól esik, hogy ő is felfigyelt rám a haverjaival. De nem csak erről van szó, mivel az irodában apró a konyha többször dörgölőzünk véletlen egymásnak, s egyre inkább érzem a vibrálást, egy csóktól ez megszűnne, mert én nagyon szeretem a barátomat, de ez a vibrálás közöttünk kikészít. A csajok szerintem azonnal szakítsak, de ennyi miatt nem akarok. Mit tegyek, nektek volt már ilyen? Sajnálom a hosszú részt, de ha már elolvastad válaszolsz?^^

2014. aug. 15. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Big Poppa ***** válasza:
ha szereted a baratodat ne dobd (nekem is van egy baratnom, igaz csak 2 honapja, de mult heten elkezdett flortolni egy lany velem enis vissza flortoltem, de amikor kozeledett hogy csokolozzunk eszembe jutott draga baratnom, siman otthagytam azt a csajt -igaz jobban nezett ki mint a baratnom- de ez nagy parasztsag lenne) szoval ezek lehetnek puszta veletlenek is, es privatba meg irnad miert szakitottatok 2 ev utan? :)
2014. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a munkatársad bátyja iránt ezek szerint leginkább csak testi vonzalmat érzel?
2014. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb úgy is szakítani fogtok, ha már ez így felmerült benned.

Nem arról van szó, hogy szereted-e vagy sem, hanem hogy nem ő az igazi számodra.

Elég ritka hogy valaki elsőre vagy akár másodjára megtalálja az élete párját. Fiatal vagy , élj!

Most úgy érzed szemét dolog lenne ennyi miatt szakítani, és szinte biztos hogy neked is és neki is rosszul esne, de van olyan dolog az életben , hogy ha nem helyezed a saját érdekedet a másik elé akkor nem leszel igazán boldog.

2014. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Talán csak testit, de csóknál többet elképzelni sem tudnék.
2014. aug. 15. 21:04
 6/6 anonim válasza:
Hát gondolkodj, hogy egy kis vibrálás felér-e azzal, amit a barátod iránt érzel. :)minden rendben van vele, vagy van egy problémátok ami miatt felerősödött a más iránti vágyad?
2014. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!