Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az ilyesmi (direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ilyesmi (direkt szemüveges képeket tettem fel, ert különben törlik) díszpáwa srácokkal akar járni a 20 éves lán yok 90%-a? Nagyon elszomorít.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jan. 5. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mer' a pávaságuk ellenére így is jobban néznek ki mint te.
2015. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez pont nem páwa, de mind 1.
2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez hol "díszpáwa" :D Embeeer...
2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a 90%-ot onnan tudod, hogy...

Látsz egy felszínt, és ez alapján ítélsz. Márpedig, elképzelhető, hogy akinek te kellenél, arra meg te nem figyelsz. Szerintem nagyon sok rendes lány van, csak őket nem veszik észre.

2015. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jók ezek a 300 forintos napszemüvegek. :D
2015. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyannal akarnak járni aki oda is megy, ők meg odamennek ennyi.

Rohadtul nem tökéletes minden csaj és minden csávó, és attól hogy mondjuk van tíz csaj a karon az egyetemen akiről mindenki tudja hogy kicsoda, és pont nem veled jár hanem egy ilyen suttyóval, attól még baromi sok magányos lány van akit meg te nem veszel észre. Nem feltétlen csúnyák, sőt...

2015. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem ilyennel akarok
2015. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!