Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főleg kamaszokhoz szól ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg kamaszokhoz szól ez a kérdés. Szerinetel ciki ha 14 évesen még sosem csókolóztam, és még sosem volt pasim? Szerintem még ráér de szülők is mindig kérdezgetik, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is mindig kérdezgettek már 8 évesen is, de csak poénból persze. xD Majd alakul az még fiatal vagy nyugi.
2015. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Szerintem ez a normális.

Az a ciki, akinek már általánosban volt több pasija, stb.

Szüleid biztosan csak kíváncsiak, szeretnék tudni, hogy mi van veled. Gondolom, azért kérdezgetik, mert talán azt hiszik, hogy magadtól nem mondanád el.

2015. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 évesen már hajszolnak a szülők? Zsír... Nothing to do here!
2015. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki
2015. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat ! :) nem nem hajszolnak csak néha megkérdezik ,hogy hogy áállok a fiúkkal.
2015. jan. 6. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg, hogy te nem tudsz állni csak a fiúk. xD
2015. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
XD
2015. jan. 6. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Én 15 vagyok és most lett pasim. De ez is csak amolyan véletlenül jött össze, nem érezném cikinek ha nem lenne. Anyum meg meg is ölné ha megtudná...
2015. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az. Nem mindenki érett egy kapcsolatra tizennégy évesen. Emlékszem amikor ennyi idős voltam egy picit idősebb fiút ismertem meg a barátaim révén. Eleinte csak a többiekkel együtt találkoztunk, de aztán megtudtam, hogy rólam kezd beszélni ha nem vagyok ott és el is hívott, hogy találkozzunk valamikor. Ködös volt, nem voltam benne biztos, hogy ez randi, és amikor meg akart csókolni a fejemben megszólalt a vészcsengő és elhajoltam. A srác kedves volt és aranyos, helyes és okos és csak abban a pillanatban értettem meg, hogy én még rohadtul nem tudnék kapcsolatban élni. Később lerendeztem vele a dolgot. Azonban még ma is közel a tizenhathoz elutasítok minden közeledő fiút. Éretlennek érzem magam hozzá, s így egyáltalán nem zavar, hogy egyedül vagyok, hisz én akarom így. Fölösleges ezt kínosnak érezned a legtöbben ilyenkor kész vicc amit csinálnak, mindkét fél komolytalan és ostoba, nem igazán szerelmesek. Szóval a lényeg, hogy nincs, mit szégyellned.:)
2015. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2015. jan. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!