Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki a szülők előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a szülők előtt?

Figyelt kérdés

15 fiú vagyok...még sosem volt barátnőm, de már volt pár lány aki tetszett...de eddig még nem akartam járni senkivel...most folyton egy lányra gondolok, hogy milyen jó lenne vele lenni, de mégsem kezdeményezek semmit, mert olyan cikinek érzem ezt a szülők eőtt....miért van ez, és hogyan tudnám ezt az érzést leküzdeni...logikusan végig gondolva tudom hogy egyáltalán nem ciki, de valahogy mégis annak érzem... :S

mit tegyek?


2011. nov. 19. 18:37
 1/9 anonim válasza:
61%
Nem értem de vicces xd
2011. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oké, de mi a kérdés?
2011. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
azt nem értem, hogy mi köze van ennek a szülőkhöz :S
2011. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
gondolom az a baja a gyereknek, hogy van egy bige akit meg akar húzni de elötte kell valami előjátékféle momentán az udvarlás. És abban a tévhitben él, hogy csak a szülök elött lehet egy lánynak udvarolni. De ezuttal közlöm, hogy nem, nemcsak a szülők elött lehet...
2011. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Boykaa ***** válasza:
b*zi leszel:D
2011. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Anyádék 0-24be a hátad mögött állnak?

Vagy a csajt kísérgetik apjáék? Vagy MI VAN?

Milyen szülők? Kinek a szülei előtt? Mi ciki?

Nem vágom...

2011. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát...xD a kérdés az, hogy mit tegyek, és am számomra most nem a szex a lényeg, hanem hogy együtt legyünk...
2011. nov. 20. 19:40
 8/9 anonim válasza:

bárcsak az lennél, akire gondolok :((:$ de sajnos nem :((


különben minek elmondani a szülőnek h valaki tetszik, vagy jársz vkivel? ha fel akarod hívni magadhoz beszélgetni, akkor azt akkor tedd, amikor nincs otthon senki. különben hajrá! ;)

2011. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ki tudja... lehet az vagyok akit te gondolsz...mondj valamit amibôl kiderülhet....
2011. nov. 24. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!