Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátkent tekint e rám vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkent tekint e rám vagy tobb van? Ma talalkozunk, megcsokoljam?

Figyelt kérdés

Van 1 lwny 3 honapja ismerjuk egymast, azota midnennap beszelunk facebookon. Eddig 8x talalkoztunk. A 4. talalkozaskor elhivott magahoz es ott volt 1 szajrapuszi elkoszoneskor. Utana telt az ido nem mertem kezdemenyezni(tapasztalatlan vagyok) es talalkozgattunk de enm volt semmi es ezutan kb 1.5honappal volt 1 olyan beszekget4sunk hogy mi mik vagyunk(facen) akkor o azt mondta baratok vagyunk/leszunk. Utana nemis beszeltunk annyi sokat mint eddig(de igyis mindennap, meg nem kuldozott kepeket se) aztan kb2 het utan mondta hogy talalkozzu k.. talalkoztunk de nemvolt semmi lenyeges annyivolt hogy fogtuk 1x egymas kezet de azt is ugyhogy elhuzta a kezemet s telefonjatol hogy ne nyuljak bele(azt nezegettuk) es megfogtam es fogtuk kb 1 percig.. meg mondogatta hogy uristen nagyoonedi vagy cuki megminden(kocsiban amikor enekeltem:D). Es most talalkoznank megint. Facen amikor beszeltunk mostanaban kuldott szivet is meg becezgetett hogy cica muci stbb. Szerintetek mi lehet koztunk? Barat vagy lehet tobb is? Tudom elrontottam az elejen akkor kellet volna megcsokolni de nagyon tapasztalatlan voltam. Most ha talalkozunk csokoljam meg? Es mivsn ha megcsokolom de nem engedi vagy elhuzza magat stb..

17f 17l


2015. jan. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
csókold.
2015. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csókold meg ;)
2015. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy képpel szeretnék segíteni: [link]


Ha a mostani állapotot örökké fent szeretnéd tartani, akkor ne csókold meg! De ha megpróbálod, és ő nem akar tőled semmit, vagyis elutasítja a csókot, az a barátságotok rovására mehet.

2015. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem még ne csókold meg !es hogyha egy-ket talalkozos utan sem tortenik semmi akkor szerintem kerdezz ra hogy o mit erez!
2015. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!