Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bókoljak okosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bókoljak okosan?

Figyelt kérdés
A nekem tetsző lányt elhívtam sétálni, hogy megismerjem jobban. Egyértelművé szeretném számára tenni, hogy nem baráti találkozóról van szó. Szerintem ennek a legjobb módja, hogy bókolok neki. Tudnátok pár példát írni?! Mit dicsérjek meg rajta? Nem szeretném elkapkodni, tehát nem szeretném megmondani neki, konkrétan, hogy tetszik csak utalnék rá. Hogyan csináljam? Lányok nektek melyik bókok esnek a legjobban? Vagy ha a séta végén elhívom egy következő találkára, akkor egyértelművé válik a számára?

2015. jan. 9. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki őszintén azt, ami tetszik neked benne a valóság ban tényleg.
2015. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1)ne bókolj neki túl sokat.

2) legyen személyes, ne általános

3)inkább flörtölj, szexuális utalásokat tegyél

4) és a fizikai kontaktus is fontos.

2015. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne légy túl durva (a bókokkal), és ne tűnj perverznek se. Egyébként véleményem szerint vki tud bókolni, és vki vki. Ez pl nekem spontán jön, az adott helyzetből. Örököltem apámtól ezt a stílust, nem tudom, h ez jó e, vagy nem. Elég jól lereagálom a dolgokat, ami legtöbbször vicces is. Kifejezetten szeretik a lányok. Szerintem ne sablon szöveget nyomj neki (szemed mint a tenger stb stb). Igazából sok lány még azt is szereti, ha a formájára célozgatsz (érted, h mire gondolok), de nem ezzel kell kezdeni. Ezt későbbre kell hagyni, először oldani kell a feszkót, + lássa, h te alapból ilyen vagy, humoros, jókedvű. Utána meg már bármi téma tárgya lehet :)
2015. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
*vki nem :)
2015. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Példát nem tudunk írni, hiszen nem ismerjük a leányzót. A bóknak pedig valóságon kell alapulnia, mert különben nagyon átlátszó, és az ellenkező hatást éred el vele. A lényeg, hogy ne vidd túlzásba, inkább minden nap csepegtessél neki egy kicsit. Ha megvolt a séta, és belegyezik a következő randiba, írj privit, adok egy használható tanácsot.
2015. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!