Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Hogyan bókoljak hogy érezze kell nekem?

Figyelt kérdés
VAn egy férfi akivel ismerkedek,de én nagyon félénk vagyok a közelében és ő meg szereti ha egy nő érezteti vele hogy kell neki,és magamon szeretnék megváltoztatni.Miket mondjak neki?Vagy mit csináljak hogy oda legyen úgymond értem és érezze hogy kell nekem?
2011. okt. 4. 20:58
 1/2 Timi: ) ***** válasza:

Szia!Egy valamit írok,légyszíves fogadd meg:

senki kedvéért se változz meg,mert az neki tetszik,légy önmagad és kész,ha akar téged,így is kellesz majd neki és nem kell bizonygatnod semmit,úgy vagy jó ahogyan vagy!!!

24/L

REKLÁM

2011. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemezés, mosoly, testi kontaktus kialakítása. Szólítsd meg sokat, érdeklődj felőle úgy hogy lássa hogy fontos neked.
2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!