Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Randizgattam vele. A lány időt kért h átgondolja mit is érez. Én nem adtam neki, siettetem( hülye voltam) Ő azt mondta h neki idő kellett volna detőlem nem kapta meg, így inkább hagyjuk. Legyünk barátok, én erre írtam h nem tudnék a barátja lenni. Azóta ha lát engem elfordul, próbál kerülni. Írtam neki fbon, de nagyon passzív volt.

Már nagyon megbántam a hibám, nagyon hiányzik. Mit tegyek? Reménykedhetek még?



2015. jan. 11. 12:35
 1/9 viktorvarga ***** válasza:
jólcsináltál mindent,ez nem rajtad múlt.szard le ezvan
2015. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

#1es tökéletesen jól mondja...a nők szerinted mennyi idő latt döntik el, h kellesz-e nekik ? Elmondom, az első 8-10 másodpercben. Veszett fejsze nyele, a csaj nem akar semmit. Alá szolgája, uram ;)

25/F

2015. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt én se teljese értem :)


Ha randiztatok,és jól érezte magát,akkor mit kell átgondolni,hogy mit is érez? Hacsak nem még benne van az exe... ( már ha volt ).


Szerintem nem hibáztál semmit,és hagyd békén :)

2015. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem pasik mondták pont az ellenkezőjét: egy pasi kb azonnal tudja, hogy együtt akar-e lenni valakivel vagy sem, a nőknek viszont sokkal több idő kell, hogy átgondolják, mérlegeljenek. (Igen, mi mindent túlbonyolítunk)

Szerintem nem tudod jóvá tenni. Időt kért, és te sürgetted, rájött, hogy nem az vagy, akinek gondolt. Valószínűleg fontosabb volt neki ez, mint te gondoltad. Keress mást.

(És nem azt gondolta át, hogy mit érez, hanem, hogy érdemes-e belemenni veled egy kapcsolatba. Te segítettél neki megválaszolni a kérdést)

2015. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4-es

Akkor szted ez már jóvátehetetlen hiba a részemről? Mikor siettettem utánna átgondoltam és megbántam, de akkor már kêső volt. Azért akartam siettettem mert féltem h míg ő gondolkodik mégjobban megszeretem.

Sajnos már így is csak rá gondolok... Nagyon hiányzik.

Egyébként a randikon nagyon jól éreztük magunkat, ezt ő is mondta.

2015. jan. 11. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Próbálkozhatsz még, ha úgy érzed, hogy muszáj, ezt nem az én válaszom fogja megakadályozni, de ha nála ez a siettetés akkora törést okozott, hogy nem csak megdorgált érte, hanem azt mondta, ennyi, akkor szerintem egy számára fontos tulajdonságot nem talált meg benned. Ha még ráadásul szűz is, akkor elgondolkozhat azon, vajon ott türelmes lennél-e. Megpróbálhatod leírni neki, hogy miért siettetted (ha eddig nem tetted volna), de ha az sem hatja meg, szerintem tényleg felesleges.

Aztán tényleg lehet hogy kamu indok volt, akkor nyilván kár a gőzért. Ha nem beszéltél vele erről azóta, akkor egy próbát megér, pláne, ha megígéred, hogy mostantól türelmes leszel, de sokkal többet nem.

2015. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hááát... sose lehet tudni, hogy mi a valóság, max ha már ismersz valakit, és látod, hogy nem hazudik.

Nekem abból, amit írtál az jött le, hogy bár bejöttél neki, nagyon erőltetted ezt, hogy minél hamarabb találkozzatok már végre, meg mindent, mert a "szerelem" elvette az eszedet, és olyan lettél, mint 5évesen, hogy azonnal akarom, amit akarok, és ez megölte a vonzalmát irántad.

De ha ezt elmondod neki, és tényleg visszafogod magad a jövőben, akkor még talán van esély. Én is ebbe a hibába estem, amikor először éreztem vonzalmat egy lány iránt.

Azt hittem az a normális, ha mindjárt szerelmet vallok neki, pedig még nem is ismertem. Azt hittem, akkor fogja azt hinni, hogy komolyak a szándékaim, és nem csak a szexre kell. Pedig ezt nem szabad. Hagyd, hogy ő vágyódjon utánad. Hogy amikor megbeszélitek, hogy majd hívod, hogy mikor találkozzatok, akkor amikor mondjuk két nap múlva felhívod, akkor még csak azért hívd, hogy "szia csak kíváncsi voltam hogy vagy, mi van veled." A végén pedig megemlíted, hogy még nem tudod mikor érsz rá, de majd hívod. persze nyilván bármikor ráérnél:) de nem szabad. Adj teret, távolodj kicsit tőle, és akkor húzod magadhoz. Akkor erősödik a vonzalma irántad. nem akkor, ha mindjárt az elején rohansz utána, hogy hú de én szeretlek téged, hidd el:) szóval csináld azt, hogy mindenképp személyesen keresd meg, mert telefonon lerázna úgyis. ha tudod hol lakik, menj át hozzá. ha nem akar beengedni, találj ki valami ürügyet, csak hogy beengedjen:) aztán kezd azzal, hogy őszinte szeretnék lenni hozzád, ne haragudj, túlnyomultam, mert nagyon tetszel stb. Nehéz, mert értelem szerűen azt gondolja rólad joggal, hogy a kapcsolatotokban is ilyen leszel. egy akaratos kisgyerek.


egyébként felvázolom, hogy mi lehet még a valóság.

vagy igazam van, vagy bár jól érezte magát veled, kiderült számára valami rólad, ami nem szimpatikus neki, és még ha nem nyomultál volna ennyire, akkor sem jött volna össze, csak nem akart megbántani, és kézen fekvő volt az indok, nem kellett mást kitalálnia, hogy lerázzon, mert túlnyomultál. ami lehet nem is lett volna baj, ha nem derül ki az a valami.


vagy nemtom már belezavarodtam:) nem akarok hülyeségeket írni:)

az is lehet, hogy te nem nyomultál túl, csak egyszerűen nem jött volna össze vmi miatt. te tudod, nem mi, te voltál ott. attól, hogy leírsz valamit felszínesen, még én nem tudhatom.

az is lehet, hogy simán csak nem merte megmondani kerek perec, hogy nem kellesz neki vmi miatt, és te még jól is tetted, hogy azt mondtad, hogy most akkor jössz vagy mész, különben csak hitegetett volna sokáig, mert félt megbántani.

2015. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 :30 as vagyok


az a durva, hogy az is simán lehet, amit utoljára írtam.

ez ilyen tipikus hárítós szöveg, hogy jajj még gondolkodnom kell. hagyd a p.csába van még sok nő, aki neked való.

kb. lehet vicc lenne, hogy próbálkozol, de sose lehet tudni. lehet tényleg az van, amit először írtam. döntsd el melyiket érzed reálisnak.

2015. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Én úgy érzem hogy az első az igaz. Úgy láttam, mát a 2. Randin tervezte h mit fog még velem csinálni, hova akar menni velem. Remélem nem kamuzott.

De ha igen akkor egy pofáraesés.

Megpróbálom javítani a helyzetet.

2015. jan. 11. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!