Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha nagyon bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nagyon bejön egy lány, csak egy egy kis dolog rajta nem olyan mint amire általában buktok akkor már nincs annyi esélye?

Figyelt kérdés

Ez az apróság lehet pl.: hajszín/forma, vagy szem stb.a lényeg hogy egyetlen 1 valami nem olyan.

De tegyük fel , hogy egyébként bejön

Kort is légyszi


2010. febr. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy mennyire tetszik neked és mennyire tudsz elvonatkoztatni attól az egy-két dologtól .. ezt nem tudja neked senki se megmondani :)
2010. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De van, bár nekem nincs is "ideálom". A lényeg, hogy összességében jó nő legyen.
2010. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fura kerdes.

Ha egyebkent bejon egy lany, akkor minden stimmel a viseletevel. Ha valami nemjo, akkor nemjon be.

21F

2010. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány a dologban:) azért kérdezem hogy akkor most mikre számíthatok(persze tudom ezt ti nem tudhatjátok, csak h ti ilyen lányhoz hogy állnátok, ha 1vmi nem olyan )
2010. febr. 6. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

ha bejön, az azt jelenti hogy bejön.

Ezen nem fog változtatni az hogy jaj a szeme átlagos.

Ha valaki bejön akkor bejön. Összességében nézzük hogy hogy néz ki, nem mindent egyenként...

2010. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
18:56-ost olvasd el mégegyszer figyelmesen, és akkor már nem írom le én is ugynazt :D
2010. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem ám a kérdésed. és tényleg van ilyen. pl az egyik haveromnak bejohet egy lany nagyon, ha mondjuk van az arcán egy anyajegy, vagy pattanás már ki is ábrándul belőle. De a többség szerintem ugy van vele, h ha bejon valaki, akkor a kisebb nagyobb problemaival egyutt bejon. ugyh nyugi
2010. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha valakinek bejösz akkor nem fog azzal foglalkozni hogy mi nem jo rajtad! :)
2014. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!