Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinglik! Mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Mit csináltok Valentín napon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 19:22
1 2 3 4 5 6
 41/57 Szesze ***** válasza:
en is igy voltam az elmult 17 valentin nappal...de most van pasim es epp az van h nem tudom h ezt egyaltalan h unnepelik...vagy h vegyeke valamit...szerintem huje unnep...en ettol elteroen szertem a baratom...csak uzlet az egesz...
2010. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Tanulog az a roman szobeli vizsgamra....ami hetfon lesz.

Azt hiszem ez lesz eletem legrosszabb Valentin napja :((

2010. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
ugyan azt amit a többi napon, azt se nagyon tudom hogy mikor van valentinnap
2010. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

Azert nekem fura,hogy mennyi maganyos ember van,aki eliteli ezt a napot...Ti elfelejtettetek azt,hogy ez a nap nem csak a szerelemrol...a szeretetrol is ugyanugy szol!

Szoval azt tanacsolom nektek,hogy mindenfele butasag helyett toltsetek inkabb ezt a napot a szeretteitekkel es erezetek jol magatokat/erezzuk jol magunkat!!!!

2010. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
kocsma egy nagyadag sör és röhögünk azokon akik párkapcsolatban élnek :D XD (másnap belegondolunk azért, hogy nem egyéjszakás kalandokkal kéne élni hanem törekedni vmi hosszútávúra... kb ennyi de el szokott múlni ez az érzés)
2010. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim válasza:
Mindenkit felpontoztam!
2010. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Várj már meg engem is haver!

Aznap ünnepelek magamban, mert szabad vagyok, azt csinálok amit akarok, nem szid senki, nem parancsol és élvezem néha ahogy mások veszekednek, akik párkapcsolatban élnek. Éljen a szabad élet.

Irány az országút és az utazás. D

2010. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Egyedül leszek, mint már oly sokszor ezen a napon.

Rosz kedvem lesz egész nap, de nem akarom sajnáltatni.:(

24/F

2010. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
*... magam
2010. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
röviden tömören semmit :D
2010. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!