Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet első randira?

Figyelt kérdés

Szóval én az a visszahúzódó csendes srác vagyok. Keveset beszélek, főleg idegenekkel. Ismerősök közt annyira nem gázul keveset, de keveset...

Szóval arra gondoltam, hogy randi előtt meginnék fél dl pálinkát, mert ha iszok akkor be nem áll a szám és általában szerelmesre iszom magam...

Szóval szerintetek?


2015. jan. 14. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, ha figyelni fogsz, hogy ne szokj rá erre, mert könnyen rá lehet szokni az alkoholra így.
2015. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A lehető legrossabb, legostobább ötlet. Megérzi rajtad egyrészt, másrészt nem lehetsz mindig ittas, akárhányszor randizol.
2015. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

" szerelmesre iszom magam" ???


Szerintem magad kéne adni...Akkor mostantól ha vele találkozol állandóan feleseket fogsz inni?


Az se jó ha be nem áll a szád..

2015. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 split256 válasza:
Haha :DD szerintem próbáld ki. Sok sikert
2015. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Magadat kell adnod! Így, hogy jönne össze hosszú kapcsolat?
2015. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Működőképes ötlet. A pálinkával vigyázz, könnyen érződik a szaga és az nem jó pont.
2015. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Képmutató hülyék. Add magadat így, add magadat úgy. Közben meg itt osszák az észt, ahelyett hogy magukat adnák a való életben.
2015. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor minek nem érződik a szaga?

Rászokni nem fogok mert nekem a sport majdnem csak a szerelemnél is tobbet jelent :)


És csak az elő alkalomnál innék, hogy feloldódjak, utána talán menni fog

2015. jan. 14. 14:27
 9/22 anonim ***** válasza:
#7 Mindenki magából indul ki ;)
2015. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

" szerelmesre iszom magam" ???

Ez alatt azt értettem, hogy ittasan sok csajjal kevertem már, de csak egy éjszakások lettek...

2015. jan. 14. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!