Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet első randira?

Figyelt kérdés

Szóval én az a visszahúzódó csendes srác vagyok. Keveset beszélek, főleg idegenekkel. Ismerősök közt annyira nem gázul keveset, de keveset...

Szóval arra gondoltam, hogy randi előtt meginnék fél dl pálinkát, mert ha iszok akkor be nem áll a szám és általában szerelmesre iszom magam...

Szóval szerintetek?


2015. jan. 14. 14:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rossz ölet,de Te tudod...

Ez a " talán" se volt valami magabiztos..Nálam is vannak ilyen gondok,de soha nem jutott eszembe hogy igyak.Még is jó randik lettek belőle..

2015. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#9: Nem mondtam, hogy adja magát.

És nem éppen, sosem vettem komolyan az internetet. B.zmegot csinálok az egészből beismerten tudatosan.

2015. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ unokatesom ugyanezt csinalta,csak rosszul sult el,mert ahogy a csaj megerezte a piat otthagyta ugy hogy a Randi joforman el se kezdodott.
2015. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hagyom a francba...

Valahogy összekapom magam...

2015. jan. 14. 14:40
 15/22 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy nehogy túllőj a célon. Láttad magad kívülről, mikor van benned egy kis alkohol? Lehet, hogy te úgy éled meg milyen "király" vagy tőle, de egy józan ember lehet, hogy másmilyennek lát téged.

Szerintem inkább vigyél magaddal egy üveg bort és igyátok meg ketten vagy üljetek be valahova és igyatok valamit (mind a ketten). A legtöbb randimon így szokott lenni (és akkor mindketten jobban fel tudtok oldódni).

2015. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vodkát igyál attól nem lesz szagod
2015. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ő nem szokott inni... Meg amúgy se olyan helyre megyünk.

Na meg meg is szeretném csókolni, ami pia nélkül nem fog menni... Pia nélkül még SOHA nem csókoloztam. Szóval érthetitek miért támadt ez az ötletem...

2015. jan. 14. 14:52
 18/22 anonim ***** válasza:

Hova mentek?

Ő ihat kólát.

2015. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Uszoda xD imád úszni. Meg én is szeretem a vizet. De nem úszni fogunk, hanem a strand részén leszünk.
2015. jan. 14. 15:04
 20/22 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam egyszer, de el is mondtam neki... Hát nem igazán vált be...


De sok sikert

2015. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!