Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen randi után keresnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen randi után keresnétek még a lányt?

Figyelt kérdés

Randiztunk december végén a sráccal (ő kezdeményezte a randit).Nagyon-nagyon zavarban voltam, hülyeségeket beszéltem. Próbáltam nem kimutatni, h zavarban vagyok,d tuti érezte. Nevetni is csak keveset nevettem zavaromban, meg sok negatív dolgot mondtam magamról. Nem adtam önmagam. Olyan voltam, mint egy nagyi. Nem mélyedtem el a sztorijaiban se sajna, annyira izgultam, remegett a térdem.

Azóta se keres... ennyire kiábrándulhatott? Én lány létemre nem merem keresni, főleg 3 hét után!


Ti voltatok már hasonló helyzetben? Ha igen, mi lett a vége?



2015. jan. 15. 18:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mertem megkeresni"


Ő elhivott,megtette a reszet,de te 1 sort nem tudsz neki irni.


Ha kell valami az eletben,azert tenni kell vagy elviszik.

2015. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne rinyálj már, tedd fel magad badoo-ra vagy irj ki egy kérdésthogy ismerkednél aztán már 50 pasi lessz minden ujjadra, teszem hozzá leteszteltem lányként és 80% normális volt!, egyébként jól gondolod ez ennyi, keress másik 5000000 fiut 5 perc alatt...
2015. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel azt látta, hogy nem érdekel téged (se a randin, se az azóta eltelt 3 hétben), nem olyan meglepő, ha nem keres.


Viszont ha én láttam volna, hogy a lány zavarban van, és amúgy tényleg tetszik, akkor biztos kerestem volna.

2015. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
ne is keresd!3 hét már régen volt!
2015. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Most már kicsit se vagyok összezavarodva, mondhatom. Megoszlanak a vélemények és továbbra is tanácstalan maradok.
2015. jan. 15. 19:02
 6/24 anonim ***** válasza:
Eretlen vagy meg egy kapcsolathoz.
2015. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
25 évesen? :) Ezt miből szűrted le? :) Én inkább azt látom magamon,h iszonyat feszült voltam randi alatt és azért produkáltam ilyen szánalmas viselkedést.
2015. jan. 15. 20:09
 8/24 anonim ***** válasza:

aha, voltam. nagyon kínos volt az egész.

5év telt el, azóta se beszéltünk.:D

2015. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt várja, hogy Te keresd. Mondjukha nagyon elszúrtad akkor lehet az is a baj. Fontos, hopgy lássa a másik hogy az ő sztorija érdekel. Ha nem tuidtál rá figyelni az elég nagy baj, elég lelombozó. Mellesleg tudni kellene a válaszhoz azt is, hoyg hogyan váltatok el, milyen végszóval. Ha igazán érdekel, mindenképp írj neki csak vmi semlegeset, hogy hogy van, mi újság. Ha örömmel válaszol nem csak kelletlen 1-2 szóval, hívd el valahova.
2015. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

sztem nyugodtan írj rá, hogy mizu? !

22f

2015. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!