Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érhette a "jeleimet" vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P_petra97 kérdése:

Nem érhette a "jeleimet" vagy csak nem akar többet?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban, aki tetszik és szerintem én elég egyértelmű jeleket küldök neki. Szemezek vele, rámosolygok ha találkozik a tekintetünk, segítek neki és a múltkor elhívtam kutyát sétáltatni ( ami időjárás miatt elmaradt ). A legtöbbször ő kezdeményez beszélgetést (kivéve fb-n ott én).

Szóval akkor tetszem neki? Tudom, ti ezt nem tudjátok, de a leírtak alapján...

A fiúknak milyen jeleik vannak, ha tetszik nekik egy lány?

Köszi szépen minden választ előre is :) 14L



2015. jan. 14. 17:39
 1/7 Didiiayer ***** válasza:
Hát így ennyi alapján akár mindkettő benne lehet a pakliban. Nem biztos, hogy ami neked egyértelmű jel az neki is az.
2015. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik egy srác, egy suliba járunk. És hát nekem elég egyértelmű jeleket ad, hogy tetszem neki, de kitudja.

Ha félős, és nem mer lépni, akkor sokszor rád néz, mosolyog, elpirul, a haverjai beszólogatnak neked, vagy a fiút neked lökik ha a közelükben jársz, és nevetnek. Szerintem ennyi, bár nem nagyon érthetek hozzá, hisz én is lány vagyok :D

2015. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Van egy srác az osztályban" már rosszul kezdödik! Probálj meg NE küldeni neki JELEKET! Maradjatok barátságban!
2015. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Mikor értitek már meg végre, hogy a fiúk NEM fogják fel a jeleket?
2015. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyolcadikosok vagyunk és nem ugyanoda megyünk továbbtanulni szóval...

De ha egyszer elhívtam akkor szerintem elég egyértelmű "jeleket" adtam :)

2015. jan. 14. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mikor értitek már meg végre, hogy a fiúk NEM fogják fel az egyértelmű jeleket sem?

A legszolidabb "jel", amit felfognak, az a mellbimbó látványa.

2015. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, a gyökereknél. nem a férfiaknál.
2015. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!