Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még ebből valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami vagy jobb tovább lépni?

Figyelt kérdés
van egy munkatársam gyakran vagyunk egy műszakban és volt jó pár vitánk már. facebookon is letiltott már és mondta hogy nem oldja vissza mert neki nem kell több vita és nem akarja hogy megbántsam. én egy kicsit megkedveltem de mivel ennyire nem jöttünk ki igy más srácokkal kezdtem el inkább foglalkozni. karácsony elött beszélgettem vele hogy van más srác aki többet szeretne tőlem rögtön kérdezte ki az de nem mondtam meg neki. azóta állandóan.az kérdezgeti szeretem e őt( munkatársamat) és a nemleges választ nem akarja elfogadni. Azt is kérdeztem már tőle ha Ő nem akar semmit akkor miért érdekli annyira hogy mit érzek iránta, de nem válaszolt rá nem.is nézet akkor a szemembe. De egy biztos jóval kedvesebb lett azóta mióta tudja hogy inkább foglalkozok mással mint vele, arra is képes volt hogy kicsimnek szólitott pedig eddig soha nem tette ezt. kaja szünetben is azt akarta hogy üljek oda mellé és egy kicsit círogattam neki a haját és később mondta ez nagyon jól esett neki.De azt nem tudom eldönteni hogy tényleg akarhat e valamit vagy csak szórakozás számára az egész. Leirtak alapján nektek mi a véleményetek lehet ebből valami vagy hagyjam inkàbb és ne foglalkozzak vele? köszönöm ha megirjátok a véleményeteket
2015. jan. 3. 17:02
 1/1 zoli1989.. válasza:
Szia! Szerintem ezt vele beszéld meg, hogy most mit akar. Menj oda hozzá, kezdj el vele beszélgetni kedvesen és hozd fel ezt a témát. Hogy pl mostanság hogy hogy ilyen kedves vagy velem? Mert észrevettem, hogy amióta tudod , hogy más valaki tetszik nekem azóta kedvesebb vagy. És kerek perec mondd meg neki, hogy ezzel most mit akar elérni és, hogy most szórakozik-e veled.
2015. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!