Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ideális első hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális első hely randevúnak?

Figyelt kérdés
Sok leányzót vittem már randizni, de nem vagyok benne biztos hogy az én ötleteim a legjobbak, ezért kiíváncsi vagyok másokéra is! :)
2015. jan. 18. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Turkáló... ott lehet turkálni a bugyik közt.
2015. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
beülős meghívós iszogatós romantikus helyre ahol kettesben tudtok lenni.
2015. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Borosta2 ***** válasza:
40%
striptease bár, kocsma, vagy ha semmi ötlet kórház(liftezni egész nap kettesben úgy hogy senkit nem engedtek lifttel menni közben egy kis orál is mehet), hullaház(érj előtte oda bújj el az egyik rekeszbe és ilyeszd meg : D ) ezeknél emlékezetesebb randija úgy se lesz
2015. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elhagyatott kórház
2015. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
McDonalds...
2015. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Valami nyugodt környezet, ahol kettesben lehettek, és zavartalanul tudtok figyelni a másikra. Lehet ez szép időben egy pad valami csendes parkban, vagy egy hangulatos vendéglő: a lényeg, hogy meg tudjátok ismerni egymást.
2015. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pain for Pleasure ***** válasza:

Szerintem a sétálás valami szép helyen (park, városrész) tökéletes első randira. Vagy beülni egy olyan helyre enni vagy inni, ahol nincsen túl sok ember, jobban tudtok egymásra figyelni.

Szerintem mindenkinek más az ideális, én zárkózott lányként a nyugodt körülményeket preferálom.

2015. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!