Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye kérdés, de ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de ha a párom likeolta az unokatesóm egyik fényképét FB-n, azon ugye nem kell kiakadni?

Figyelt kérdés

Hülyeségnek tartom én is, és csak egy kis "kijózanítás" kell. Amúgy tíz évvel fiatalabb a csaj, a pasimnak meg ő kislánynak számít. Ezt mondta is. Lehet, hogy csak kedveskedni akart, nem? Amúgy nem kihívó a csaj meg semmi. Egy egyszerű kép volt.

Kicsit érzékenyebb vagyok mostanában, történt pár dolog, és a legapróbb dolgokat is felveszem.

De erről nem akarok szólni neki, mert az meg milyen lenne már. Ha egy idegen csaj lenne, jobban zavarna, de így..



2015. jan. 22. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kell
2015. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem, nem a FB-n élem az életemet, csak úgymond hálás vagyok neki, mert ott ismerhettem meg a páromat. :)
2015. jan. 22. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodj meg, egy lájk abszolút nem jelent semmit.
2015. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen, most csak hiperérzékeny vagy. Egy régebbi kérdésben kiakadt a nő, mert a férje, elmondta neki, hogy régebben egy 16 éves csaj, aki magánórákra járt, bepróbálkozott a férjnél. Ő meg elutasította... és hányta a tajtékot, hogy megtépte volna, meg tudom is én...

Erre én csak azt tudom mondani, hogy akinek egy csitri ellenfél ott a nővel hatalmas nagy gáz van.


Egy érett, ízig-vérig nőnek egy tízen éves husi nem ellenfél. Szóval tessék kicsit lenyugodni, esetleg egy finom teát főzni és relaxálni, mert nevetséges, hogy ilyesmi egyáltalán felmerül benned. Ha egy férfi komolyan érdeklődik melletted egy másik lány iránt, azt nyíltan fogja egy like-al kezdeni amit te is látsz, hanem suttyomban intézi, hogy ne is gyanakodj!


28 N

2015. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Szerintem meg fog jönni, ha már ilyesmiken agyalok... hülyülnek a hormonok :D
2015. jan. 22. 14:58
 6/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem kell feleslegesen problémákat generálni. Majd ha lenyugszol te is mosolyogni fogsz rajta, hogy csak túlkomplikáltad a semmit. :)
2015. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nőkkel csak a baj van :) Lazíts :)
2015. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szexelj vele egy nagyot! Mustasd meg milyen nöci vagy :D Azután biztos nem kacsingat félre! Amugy ez like semmit sem jelent főképp hogy az unokatestvéred! Rémeket látsz!
2015. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi mindenkinek!
2015. jan. 22. 15:18
 10/11 PearlDiver ***** válasza:

Egy facebook like nem jelent semmit.

Ha a párod az összes képét lájkolgatná és nyálcsorgatós kommenteket írna oda, akkor azt mondanám, para van.

2015. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!