Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elérni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy az unokatesóm belém szeressen?

Figyelt kérdés
2-3 évvel idősebb nálam, és mikor még kicsik voltunk sokat játszottunk együtt, és én azóta szerelmes vagyok belé. Amióta középiskolába jár, állandóan egy gyerekről beszél, aki szinte le se sz*rja... És nem merem megmondani neki hogy mit érzek iránta, mivel ugye rokon, és bármi történhetne emiatt... (meg amúgy is sokat szokott találkozni, meg beszélgetni facebookon egy csomó ismerősével, akiknek felét ismerem is, és ők is ismernek engem, és kellemetlen lenne számomra hogyha utánna pl. az unokatesóm elutasítana, és a többiek meg evvel piszkálnának)
2014. aug. 14. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
a rokonod, hagyd
2014. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
eltudnád de nem szabad! rokon, keress mást...
2014. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rokont soha!

Nappal húgod, este dugod? Nem szabad.

2014. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha beléd szeretne, nem lenne botrány, sem vérfertőzés?
2014. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Házi nyúlra nem lövünk!
2014. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
VÉRFERTŐZÉS!! Nem szabad!!! Tudod milyen gyereketek születne?? Szellemileg vagy testileg erősen fogyatékos, de ez a kettő dolog általában együtt jár! Nehogy!
2014. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerintem magasról tegyél azokra akik ilyen véleménnyel vannak. Nem nagyon értek hozzá, de (olvasottak és halottak alapján) én úgy tudom ma már bizonyított hogy az elő sem a másodfokú és így tovább egyre kevesebb a vérfertőzés kockázata. Unokatestvérek bátran vállalhatnak gyereket, és ha mégis kiderülne hogy baj van vele az lehet gyógyítható, vagy megelőzhető stb. De kezdjük ott hogy örökbe fogadni is lehet gyereket és ti még amúgy is fiatalok vagytok hogy erre gondoljatok.


Itt egyedül két probléma van. A kisebbik hogy családon belül problémával járhat a szakítás mint ahogy az ember meg gondolja hogy ki kezd-e az osztály társával, de az utóbbi csak időleges kötöttség, a család meg örökké tartó. De vannak olyanok akik tök jóba vannak az ex-ükkel szóval az mindegy. A másik az erkölcsi elítélés akár vallási alapon... ezzel nem tudsz mit kezdeni, a család vagy el fogadja vagy nem, mások véleménye meg még kevésbé számít. A Baj hogy azt nem tudod hogy a lány hogy áll hozzá ehhez a dologhoz, mert ha ő elítéli akkor, ha csak meg nem gondolja magát, esélytelen... ha nem nyomulsz egyértelműen akkor csak barátként fog kezelni ha meg egyértelmű vagy jobb lenne előbb megtudni mondjuk egyközös ismerős segítségével, akiben megbízol hogy miképpen áll hozzá.

Az elég esélytelen hogy majd valami lány csábítós trükkel szenvedélyt ébresztesz benne... én amúgy sem hiszek ilyenben... de ha szisztematikusan rokonként tekint rád nehezen fog megfordulni a fejében ,, mi lenne ha"


Szóval azért hajrá!

2014. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
91%

Na utolsó, ellenpélda:

És csodálkozunk hogy itt tart a világ.

Pontozzatok le, de akármilyen rokon, soha az életbe se kéne, ha szerelmes lennék is.

Lakunk itt 7 milliárdan, annak több mint a fele nő, és pont az édes unokatestvérkédet szemelted ki.

Járd be a környékedet és a környező városokat is, tuti hogy találsz.

2014. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Veled komoly gondok vannak ...
2014. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!