Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány eljönne velem randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány eljönne velem randizni ötödjére, ha mégsem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Kicsit összezavart a hölgy :)


Nagyon jól érezzük magunkat együtt, tetszem is neki, természetesen ő is nekem, de ha előrébb szeretnék haladni a kapcsolatban, akkor ő mindig meghátrál kicsit(akár szóban, akár testileg, stb...).


Nem igazán tudok elmenni rajta, hogy miért akar velem újra és újra találkozni, ha nem akar tőlem komolyabbat.

Azt már tisztáztuk, hogy nem barátkozni akarok :)


2015. jan. 24. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mindig te fizetsz, akkor potyázik.

Ha felesbe, akkor én sem értem.

2015. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg jobban meg akar teged ismerni..:)
2015. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A következő randi elejétől fogd meg a kezét, ezzel tisztázód, hogy ez egy randi.

A végén vagy közben meg ránézel a jobb, azután a bal szemére, majd a szájára.

Ha nem fordul el, csók.

Ha elfordul többet nem hívod randira, s minden kommunikációt megszakítasz vele. Ha akar valamit, ezután ő fog keresni téged, de kb 5 napig hanyagold.

Ha csak írkál, ne válaszolj

2015. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőséget látok...

1. Neki bőven elég az a "bizsergés", amit nyújtasz, legyezgeti a hiúságát, hogy tudja, hogy bejön neked, és igyekszik ezt kiélvezni, de nem akar továbblépni egyáltalán. (Ez abban az esetben lehet igaz, ha a hölgy nem független, tehát megvan otthon szinte minden, csak a bizsergés, az újdonság, a tetszés hiányzik, és azt pótoltatja veled.)

2. Akarna tovább lépni, de bizalmatlan, és csak akkor hajlandó továbblépésre, ha már teljesen biztos abban, hogy nem okozol neki csalódást (ebben persze soha nem lehet biztos, de attól még működhet ilyenfajta önvédelem).

3. Tényleg barátnak tekint, amibe még egy kis erotikus vibrálás belefér, de nem akar többet.

4. Te nem vagy elég határozott, vagy amit te előrelépésnek gondolsz, azt ő nem. (Tipikus példa: mi nők nem azt várjuk, hogy "feljössz hozzám?", hanem azt, hogy teremts olyan hangulatot, hogy fel akarjunk menni! :) )

2015. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Illetve eszembe jutott még egy lehetőség, amit magam is jól ismerek, mert volt részem ilyen ismerkedésben...

Vannak olyan súlyosan szorongó emberek, akik annyira félnek a közelségtől, hogy csak annyit tesznek egy-egy kapcsolatért, amivel még nem veszítik el a másik embert (mert valójában iszonyúan ragaszkodnak hozzá és függnek tőle), de túl közel (a saját mércéjükkel) már nem merik engedni. Én kb. 2 évet fektettem egy ilyen "kapcsolatba", mire rájöttem, hogy ebből bizony nem lesz semmi... és nem miattam, hanem a másik szorongásai miatt.

2015. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem..... :)
2015. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tényleg nagyon hasznos és értelmes válaszokat kaptam! Bárcsak mindig ilyen lenne ez az oldal :)


Én a 2. lehetőséget sejtem, utóbbi kapcsolatában csalódás érte, ezért lehet ennyire óvatos.


Azt, hogy potyázik nagyon furának tartanám, én nem tudom elképzelni, hogy egy-egy ingyen kávéért órákat töltene valakivel, akit nem kedvel.


Egyébként már többször hallottam tőle, hogy a szüleinek mesélt rólam, bár nem tudom, hogy ez jelent-e valamit a nőknél :)

2015. jan. 24. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a csalódás nagyon tönkre tudja tenni az ember bizalmát... de nagyon nem mindegy, hogy ezt hogyan kezeli magában. Vannak, akik ettől egy életre bezárkóznak, falakat emelnek, és eltaszítanak maguktól mindenkit... aztán konstatálják, hogy lám, megint csalódniuk kellett. És belekerülnek egy ördögi körbe, amiből már nem tudnak kijönni. Persze, ha igazán fontos számodra, akkor érdemes próbálkozni, hogy elnyerd a bizalmát, de hidd el, van az a szint, ami után már nem érdemes próbálkozni, hogy egy csalódott, frusztrált, megkeseredett ember közelébe férkőzz, mert ha ő fejben nem teszi rendbe magában, akkor abból mindketten sérülve fogtok kikerülni. Sajnos én belekerültem egy ilyen helyzetbe, nagyon sok időt és energiát fordítottam egy emberre, éveket, de annyira bezárkózott a saját világába, hogy már én sérültem. Hiába kerültem hozzá közel, nem tudta magát elengedni, nem tudott táplálkozni a kapcsolatból, így a vége az lett, hogy most elmondhatja: lám, bennem sem lehet megbízni, mert én is elhagyom. De hogy ezt ő maga váltotta ki, azt nem érti...
2015. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!