Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok. Az normalis hogy nem tudok elfelejteni egy lanyt mostmar masfel eve?3 honapja lattam legutobb futolag, es minden egyes nap ra gondolok. Mindketten kapcsolatban èlünk....


Ezek az erzesek meddig tartanak? Sokan azt allitjak, hogyha nem talalkozol az illetovel akkor elfelejted, meg kiszeretsz belole ennek itt csak az ellenkezoje van, szimplan nem latom az alagut veget.



#szerelem #eletelem szerelme
2015. jan. 24. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után el fog múlni, ha lehet beszélj a lánnyal:)
2015. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján (bár én tuti érzelmi nyomorék vagyok) évekig tart... Legalábbis az én esetemben több, mint 4 éve tart. Amikor megismertem már egy éve kapcsolatban voltam és azóta eltelt 4nél több év és ugyanúgy minden egyes nap gondolok rá, sokszor álmodom vele, ha találkozunk kalimpál a szívem. Próbáltam elnyomni, nem gondolni rá, de valahogy mindig visszavezettek hozzá a dolgok. Ja, lány vagyok és pasiról beszélek.
2015. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hosszu evekig elhuzodhat! Meg ha hosszu ideig is nem latod azt a szemelyt akkor is. En mar majdnem 2 eve nem lattam a szemelyt akit meg mindeg nem tudok elfelejteni es eletemben egytlen egyszer talalkoztam csak vele mert o magyarorszagi en pedig szerbiai es nem volt alkalmunk talalkozni tobbet de igyis 3 honapot jartam vele. Ma mar tobb mint egy eve kapcsolatban vagyok egy masik szemellyel. En sem ertem mert nem tudom elfelejteni ot...
2015. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!