Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat? Mi ez a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat? Mi ez a viselkedés? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Az osztályunkba jár egy elég helyes srác, akit év elején igazán megkedveltem, eléggé bejött... Korábban hallottam róla ezt-azt, ismerősön keresztül, de nem ismerem személyesen a fiút, még sosem beszélgettünk, egy szót sem! Év elején, mint írtam, eléggé tetszett, aztán elmúlt ez az érzés, közömbös lett a számomra...

Mostanában azt vettem észre, hogy órákon, mivel előrébb ül, sokszor néz engem, vagy rám vetődik a pillantása, mindegy, a lényeg, hogy gyakran teszi. Nem akarom magamnak bebeszélni, de ez nem egy véletlen dolog, hiszen naponta legalább ötször megteszi! Ráadásul van egy nagyon jó havernője, ő is osztálytárs, és mióta ezt a jelenséget tapasztalom, a csaj eléggé tartózkodó velem.. eddig sem voltunk puszipajtások ugyan, de mindig elnevetgéltünk, most viszont...

És ma tapasztaltam a legjelentősebbet... Egy másik csaj, aki egy helységben lakik vele, és ő is nagyon jó barátja, egész nap engem figyelt (a fiú megbetegedett). Ha jelentkeztem, rámmeredt, és azt figyelte, mit mondok. Ha szünetben sétáltunk a bnőimmel, akkor követett a szemével, később utánunkjött.

Mi lehet ez?


2010. febr. 8. 16:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam azt is, hogy belenéztem a fiú szemébe, amikor rámnézett, hátha akkor elfordul.. de nem deríthettem ki, mert elvörösödtem... elkaptam a fejem, és ennyi!

Pedig már nem is igazán tetszik, helyes, meg minden, de...

Van egy másik fiú, aki...

Szóval normális válaszokat, pls! :)

2010. febr. 8. 16:10
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
meg
2010. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
akar
2010. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
szekszuálni
2010. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy am?
2010. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11-12 lehet..
2010. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van 1 másik aki ... blablabla. tényleg kb 10 lehetsz. ha nem érdekel akkor mit törődsz vele? ha akar valamit akkor majd szól, és megmondod neki hogy sorry (azt jelenti bocsi), de nem . és kész.
2010. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, it egyes emberek mit képzelnek magukról?! Attól még, hogy anonimek vagytok, ugyanúgy kialakul rólatok egy kép, és a mostani válaszaitok alapján nem vagytok valami agyhatalmak. Nem azt mondtam, hogy a leghülyébb emberek válaszát várom, bár akkor is csak ti írtatok volna ilyeneket, és jogosan, hanem azt, hogy normális válaszokat várok! Ha nem tetszik, amit olvasol, kapcsold ki a gépedet, és menj vissza cuclizni! Ha meg van hozzászólásod, akkor azt normálisan tedd meg! Képzeljétek, nem csak azok a fontos és megválaszolandó kérdések, amik arról szólnak, hogy 13 évesen milyen kotont használjak a 615653. alkalommal, meg hogy miért jó, ha kinyalnak... Nem hiszem, hogy neem kéne felnőnöm, érdekes, mások tudnak értelmes válaszokat írni, benneteket miért nem csapott fejbe néha a józan ész?! Egoista barmok. -.-
2010. febr. 8. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:

a szitu az, hogy a másik csajnak tetszik a srác, a srác meg nem tudja mit csináljon.

Na kb ez röviden.

2010. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz. :)
2010. febr. 8. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!