Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány aki két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány aki két évvel idősebb nálam mit tegyek? Lent van több információ.

Figyelt kérdés
Mindent elmesélek az elejétől. A csajt amióta világon vagyok ismerem. Eddig nem fordítottam rá különös figyelmet, de az utolsó fél évben elkezdett tetszeni nekem. Én 15 vagyok ő 17. A szüleim már jóideje ismerik az ő szüleit, és gyakran átjárunk hozzájuk. Attól félek hogyha esetleg meghívnám egy randira és megbuknék a 'meghívásnál' akkor megromlana a családom kapcsolata ővelük. Mi a véleményetek, mit tegyek ? válaszokat komment szekcíóba / e-mailba várom. Köszi.

2015. jan. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, nem nagy dolog.

A 3. kulcsszó különösen tetszett.

2015. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezer százalék, hogy emiatt nem romlik meg a viszony a családjaitok közt. Hívd el! A korkülönbség meg nem sokat számít, 2 év meg aztán pláne nem.
2015. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmitől nem szokott megromlani a családok közti viszony, nyugi. Hívd el, vagy ha legközelebb náluk vagytok, próbálj közeledni hozzá, bókolni neki, megérinteni stb., ha értelmes, normális csajról van szó, és esetleg nem akar semmit, akkor finoman hárít majd.
2015. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi kommenteket ! Az a helyzet, hogy egyszer megpróbáltam meghívni moziba, de visszautasította(sok tanulni való,vezetési órákra hivatkozva). Valahol megértem, mert mindennap 3-4 fele ér haza. Csak most nem tudom kideríteni, hogy tényleg nincs ideje vagy csak szimplán hárít.
2015. jan. 26. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el még egyszer. És szerintem első körben ne moziba, mert lehet, hogy attól fél, hogy akkor ott akciózás lesz, inkább valami beülős-beszélgetős helyre. Ha újra nemet mond, akkor sanszos, hogy nem akar tőled semmit.
2015. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez esetben mit tudnál javasolni ? úgy értem témaválasztás szintjén.(gyakorlatilag mindent tudok róla)
2015. jan. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!