Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? A barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A barátnőmet, megszeretném lepni, gyertya fényes vacsorával, aztán egy romantikus film, szobába illatos gyertya, vörös rózsa/szirmok (barátnőmnek ez a kedvence) egy kis édesség, meg egy szerelmes vers (saját)

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok az ilyen fiú, de engem valahogy pont az ellentéte környékez mindig meg. :/ :D


Szóval, szerintem jó az, ha egy fiú érzelmesebb is tud lenni.

2015. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nálam meg lányokkal van így..há biztos,de azé nem sírom el magam pl egy pók láttán xd
2015. jan. 27. 00:51
 13/14 anonim válasza:
KI képes megcsalni egy ilyen fiút???? Van annak szíve? Jézusom! Ne már! Ez komoly? Sajnálom!!!
2015. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

őő vagy megcsalnak vagy nem szeretnek viszont kb ez 2 dolog van,néha még szokott lenni az,hogy az anyagiakat nézik,de olyan lánnyal nem foglalkozok,ne azé legyen velem valaki..igen,ez komoly sajnos..."Ébren vagyok! Sajnos ez nem csak álom

Ködbe borult minden, a kezedet nem találom

Egyedül, mint régen, csak a Magány a társam

Hogy mi lesz velem, nem tudom, engedd Uram, hogy lássam"

2015. jan. 27. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!