Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves srác és 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác és 14 éves lány között lehetséges kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet van egy aranyos kedves lány, elég jóba voltunk úgy érzem kezd több lenni mint barátság.

Azt tudom mi jól kijönnénk egymással, inkább attól félek hogy mit szólnak a többiek. Napok óta bonyodalom van köztünk attól félünk mit szólnak majd mások. Kicsit megkedveltem hogy felejtsem el?

Nem tudok dönteni ? Mit javasoltok?



2015. jan. 29. 15:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%

Tudod az a baj veled, hogy csak azt akarod meghallani ami neked tetszik, vagyis, hogy "ne hagyd, csábítsd el, járj vele....stb."

Mindenki más véleménye, akik szerint szánalmas vagy hogy ennyi idősen kislányokra buksz már sérti az önbecsülésed és támadsz.

Márpedig ennyi idősen illene tudni már elfogadni mások véleményét ha már annyira buta is voltál hogy te magad kérted ki :D

2015. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Szánalmas, tipikus irigy magyar hozzá állás!

Ha már válaszoltok illedelmessen írnátok választ!

Nem full trágár semmire kellőként!

Éjjel nappal budapest jobb. Az jobb volna ha kihasználnám?

2015. jan. 29. 15:35
 13/31 A kérdező kommentje:

Jó bocsi mostanság a tél miatt dühös vagyok. Depresszió stb!

Szóval igen bocsi mindenkitől!

lehet igazatok vannak egy szánalmas ember vagyok.

Igen gondolom pedofilnak néztek igaz?

Lehet igazatok van én nem vagyok normális.

2015. jan. 29. 15:38
 14/31 anonim ***** válasza:
54%

Én azt mondom szard le mások véleményét.

Boldog vagy vele?

Ő veled?

Igen

Akkor meg ki nem sz*rja le.


Nehogy már leoltsd, egysek semmit mondó, irigy véleménye alapján.


Betegség amit csinálnál?

Lehet. ÉS? A hibáiból tanul az ember.

2015. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

68%-os ! Miért mész át személyeskedésbe!

Te már nem a kérdésre válaszolsz hanem kötekedsz!

Azért nem az éjjel nappal budapesten kéne felnőni.

Kikértem a véleményed de nem kell visszajáró vendégnek lenned. Te az a ember vagy aki másokat tönkre vág lelkileg és attól boldog. Egyszer válaszoltál nem kell ennyiszer.

2015. jan. 29. 15:40
 16/31 A kérdező kommentje:
Jó van egy 21 éves lány is! Megpróbálok vele többet logni!
2015. jan. 29. 15:53
 17/31 anonim ***** válasza:

Én elég modern gondolkodású embernek tartom magam, de ebben a felállásban ez a 8 év szerintem igen is sok.


A 14 éves lány valszeg most fog elballagni általános iskolából, 22 évesen az ember meg már a diplomájárt fogja a kezében (ha továbbtanult), ha meg nem, akkor már dolgozik.


Akármennyire is érett a lány, teljesen más szükségleteitek vannak és hidd el, miután elmúlik a rózsaszín köd, Te is rá fogsz jönni, hogy ő még gyerek hozzád.


De a döntés a tiéd. Tedd ahogy jónak látod. :)

2015. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Melyikbe vagy szerelmes? Vagyis ki az akivel boldognak éreznéd magad?

A 14 éves érez irántad valamit, beszélgettél vele ilyenekről, és arról hogy te már azért érettebb vagy?

2015. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Már próbáltam vele megbeszélni hogy én idősebb vagyok meg ilyenek! De majd megláttom ! :)

Néha találkozok vele és kiderül milyen élőbe :)

2015. jan. 29. 16:18
 20/31 anonim ***** válasza:

De itt most nem az volt a kérdés.

Érez ő is irántad valamit?


Még nem is láttad?

2015. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!