Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves srác és 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác és 14 éves lány között lehetséges kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet van egy aranyos kedves lány, elég jóba voltunk úgy érzem kezd több lenni mint barátság.

Azt tudom mi jól kijönnénk egymással, inkább attól félek hogy mit szólnak a többiek. Napok óta bonyodalom van köztünk attól félünk mit szólnak majd mások. Kicsit megkedveltem hogy felejtsem el?

Nem tudok dönteni ? Mit javasoltok?



2015. jan. 29. 15:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta szeret és folyton sír meg ilyenek. Mikor előjön egy vita! De ráírtam az összes nőre facebook-on. Egyik csak bejön :D
2015. jan. 29. 17:04
 22/31 anonim ***** válasza:

Én a személyes kontatknál szoktam maradni. Ott döntöm el hogy esélyes vagy sem.


Eddig melletted voltam, de így én is azt mondom hogy marhaság.

Sok minden lejön egy találkozásnál. Beszéd stílusból, viselkedésből arc mimika. Azt hittem rendszeresen találkoztok.

2015. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Bakker te írtátok ne foglalkozzak a 14 évessel! Ti változtattatok meg... Akkor meg neki amugyis van barátja! :)
2015. jan. 29. 18:15
 24/31 anonim ***** válasza:
47%

"

Szánalmas, tipikus irigy magyar hozzá állás!

Ha már válaszoltok illedelmessen írnátok választ!

Nem full trágár semmire kellőként!

Éjjel nappal budapest jobb. Az jobb volna ha kihasználnám?"


A kérdező is az a tipikus értelmiségi nyugati lény aki ha egy magyart megkérdez és az elmondja a véleményét akkor az a magyar már egyből sz*r szemét

Kérdező a pedofil hajlamod mellett még azt szégyellem, hogy a magyar nyelvet koptatod...

Az éjjel nappal meg nem tudom, hogy jön ide, de a kérdésed és reakcióid színvonala alapján te tuti nézője vagy

A nagy eszed miatt pedig irigyellek.Birka vagy aki csak a magyarokat tudja ócsárolni(mert a tvben meg újságban ezt láttad és saját véleményed nincs csak amivel kimosták a kicsike agyad) ha valami nem jön össze neki)

22/F

Egy 14 éves meg még gyerek szóval ha pedomaci akarsz lenni...

2015. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Szánalmas vagy hogy arc nélkül vered a nyálad!

Élőbe biztos elbuktál :D

csak a szád a nagy!

2015. jan. 29. 22:35
 26/31 anonim válasza:
100%
16 vagyok,barátom 23.nagyon jól megvagyunk.szerintem lehetséges.
2015. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Fu.ck pedobear a magyarokat szidja egyböl, am mostanság úgy is ez a divat kislány plusz férfi felállás lassan ha férfi növel jár lány meg fiuval az lesz a nemnormális. Emberek!! Mi ez a pedo mánia mindenhol?

Élöbe.... hahajjj... Egy magyarszidó pedónak akkor is vissza pofáznék ha az életem múlna rajta. Mégis mit vártál hogy isteníteni fognak? F. U. C. K Pedobears!!!!

2015. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A tövény tíltja.
2015. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Már 6-szor találkoztunk élőbe meg ilyenek! beszélgettünk sokat de ö azt írta nem szeret és 2 hónapja van barátja!

Az a baj túl könnyen leszek szerelmes, és ezt folyamatosan titkolta előlem. Tudjátok át gondoltam mindent igazatok van túl gyerekes voltam és nagyon rágörcsöltem erre a lányra! Ha Mind ketten akarnánk és megpróbálnánk akkor talán belemennék! Talán a szülei se mennének bele. Meg ha akarna tőlem valamit már rég járnánk. Azt írta nem szerelmes belém,szóval ez a egész halott ügy! Kicsit fáj a szívem. Igazatok van pedofilal vagyok ha leállok egy 14 évessel. Meg az anyjáék se biztos pozitívan állnának ehhez! Jövőhéten találkozunk utoljára. Mondta neki beszéljük meg a dolgot élőbe és akkor lezárom ezt. Azt írta sok ez a 8 év ha fiatalabb volnék kajak járna velem.

2015. febr. 28. 23:38
 30/31 A kérdező kommentje:
Újra vissza tért a brainer master! :D
2015. júl. 16. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!